Amazon, furure retail, kishore biyaniآمازون هند گفت: این شرکت ندارد هر نظر برای ارائه در این زمینه است.

Kishore Biyani رهبری آینده شروع کرده است مذاکرات با آمازون برای فروش سهام در آینده خرده فروشی با مسئولیت محدود به ما مبتنی بر e-commerce عمده منابع صنعت گفت.

دو طرف آغاز مذاکرات در اوایل این هفته برای سهام در آینده خرده فروشی آنها ،

اخبار مرتبط

“آنها را به آغاز مذاکرات و این هنوز در مراحل اولیه” یک فرد ضروری برای توسعه گفت.

این حرکت پس از آینده شرکت های گروه قصور در وام های گرفته شده در برابر متعهد سهام آینده خرده فروشی در ماه مارس نیز نهفته آن قیمت سهم.

همچنین بخوانید: Zomato را مشروب در صفحه اصلی خدمات: در حال حاضر الکل دوستداران ممکن است نیاز به صف برای نوشیدنی

به تازگی آژانس های رتبه بندی مانند استاندارد & ضعیف است و Fitch در کاهش رتبه بندی اعتباری از آینده خرده فروشی پس از به طور پیش فرض.

هنگامی که تماس های آینده گروه رد هر گونه بحث و گفت که آنها “نظری در طبیعت”.

آمازون هند گفت: این شرکت ندارد هر نظر برای ارائه در این زمینه است.

در پایان سه ماهه دسامبر 2019 در پروموتر گروه اشخاص که شامل آینده منابع شرکت و آینده کوپن برگزار شد 47.02 درصد سهم در آینده خرده فروشی.

آینده خرده فروشی در عمل بیش از 1500 فروشگاه که پوشش بیش از 16 میلیون فوت مربع از فضای خرده فروشی در 400 شهر. این قالب بزرگ, فروشگاه بزرگ بازار گل سرسبد زنجیره ای علاوه بر فروشگاه کوچک محله زنجیره های خرده فروشی EasyDay باشگاه و میراث تازه است.

در ماه اوت سال گذشته در آینده خرده فروشی آگاه بود, بورس که Amazon.Com NV سرمایه گذاری Holdings LLC خواهد به دست آوردن 49 درصد سهام در آینده کوپن Ltd از خود مروج رهبری Kishore Biyani برای مقدار نامعلومی.

در آن زمان آینده کوپن برگزار 7.3 درصد سهام در آینده خرده فروشی.

به عنوان بخشی از توافق آمازون نیز اعطا شده یک گزینه است که اجازه به ما e-commerce عمده یک گزینه برای به دست آوردن تمام یا بخشی از پروموتور را shareholding بین سوم و دهم سال است.

آمازون همچنین دارای سهام در دیگر زنجیره های خرده فروشی در کشور, Shoppers Stop, و بیشتر.

در سال 2017, خرده فروشی, عمده, Shoppers Stop اعلام کرده بود افزایش Rs 179.26 کرور از Amazon.com سرمایه گذاری Holdings LLC طریق یک موضوع سهام عدالت که ترجمه به بیش از 5 درصد سهام برای شرکت های آمریکایی.

در سپتامبر سال 2018 آمازون گفت: این شرکت سرمایه گذاری در Witzig خدمات مشاوره این نهاد که تا به حال به دست آورد Aditya Birla خرده فروشی را “بیشتر” فروشگاه های زنجیره ای در هند.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de