More than a year after its grounding, the airline has found no buyers and lenders are in a fix on how to proceed further.بیش از یک سال بعد از آن پایه های هواپیمایی را پیدا کرده است خریداران و وام دهندگان در یک تعمیر در چگونه برای ادامه بیشتر.

این Covid-19 همه گیر است و ضربه شدید به در حال حاضر پایه و ورشکسته جت ایرویز. حدود 40 نفر بودند که بخشی از جت دارایی حفظ تیم بودند اجازه رفتن در اوایل این هفته. بیش از یک سال بعد از آن پایه های هواپیمایی را پیدا کرده است خریداران و وام دهندگان در یک تعمیر در چگونه برای ادامه بیشتر. “ما مطمئن هستیم که در این مرحله در مورد اینکه آیا به تماس برای تازه عبارات-از-علاقه (EoI). تصمیم گیری خواهد شد ساخته شده توسط دوشنبه” یک بانکدار ارشد گفت: FE بعد از کمیته طلبکاران (CoC) در جلسه روز چهارشنبه.

احزاب که قبلا علاقه مند به احیای شرکت هواپیمایی یا حمایت و یا نقل مکان کرد بیش از حد به آرامی. این وام دهندگان باید قبلا به نام برای چند دور از EoIs. آخرین دور دعوت شده بود در ماه فوریه پس از دولت روسیه حمایت شرق دور صندوق توسعه تا به حال ابراز علاقه به شرکت هواپیمایی. از سوی دیگر مصادره شرکت هواپیمایی در این مقطع کمی احساس می کند با صنعت حمل و نقل هوایی دستخوش بحران است. با خریداران جدی این CoC ماه گذشته تصمیم به گسترش این قطعنامه مهلت 90 روز. قبل از 270 روز مهلت به پایان رسید و در 15 مارس.

اخبار مرتبط

جت قطعنامه حرفه ای (RP) اشتغال حدود 200 نفر به عنوان بخشی از دارایی حفظ تیم در زمانی که قطعنامه روند آغاز شد. با Covid مربوط به اختلالات و وضوح کاهش به توقف معیشت این کارکنان ممکن است در معرض خطر. “مارس حقوق پرداخت شد بیش مارس و آوریل. هیچ به روز رسانی هنوز در مورد اینکه آیا مارس حقوق پرداخت خواهد شد. حدود 30-40 مردم قرارداد فسخ شد در مارس 3. بقیه نگه داشته شده است تا جولای 23. اما بیشتر سر-تعداد تصمیمات انتظار می رود” گفت: یک فرد آگاه از این موضوع.

جت ایرویز مبتنی بود در آوریل سال گذشته پس از وام دهندگان در حال حاضر به گسترش بودجه اضطراری برای ادامه عملیات. چند ماه بعد بانک دولتی هند در زمان های هواپیمایی به عجز از پرداخت دیون دادگاه پس از وام دهندگان موفق به فروش آن. شرکت ملی قانون, دادگاه اعتراف کرد که از بین رفته هواپیمایی برای عجز از پرداخت دیون در ماه ژوئن سال گذشته است.

پس از آن نهادهای متعدد ابراز علاقه اما تا کنون هیچ کدام, گرفته, مذاکرات رو به جلو است. قبل از Covid-19 بحران جت RP در فرایند تا حدی monetising دارایی. RP شده است در گفتگو با KLM Royal Dutch airlines به فروش جت را مغبون پرواز حقوق در Schiphol فرودگاه آمستردام همراه با یک بوئینگ 777 هواپیما.

جت ایرویز هند دومین شرکت هواپیمایی تا سال 2018 با 13.8 درصد سهم بازار. زمانی که شرکت هواپیمایی مبتنی بود حدود 16,000 دائمی کارکنان و بیش از 6000 قراردادی کارکنان گرفتار شده بودند یک شبه. سهام جت ایرویز آمار بالایی مدار دو بار در روز چهارشنبه و بسته کردن 4.83% در Rs 18.45 در BSE.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de