تحقیقات جدید نشان می دهد که افزایش ناامنی غذایی مدرن بدون سابقه. در میان مادران با فرزندان جوان نزدیک به یک پنجم می گویند فرزندان خود را در حال گرفتن به اندازه کافی به غذا خوردن بر اساس یک نظرسنجی که توسط موسسه بروکینگز یک رای سه بار به عنوان بالا به عنوان در سال 2008 در بدترین رکود اقتصادی ،

واقعیت بسیاری از آمریکایی ها در حال اجرا از مواد غذایی نگران کننده است یادآوری از مشکلات اقتصادی همه گیر تحمیل کرده است. اما با وجود حمایت خود را برای صرف تریلیون ها در برنامه های دیگر برای کاهش این مشکلات و جمهوریخواهان باید خودداری کردند در دراز مدت گسترش مواد غذایی — یک هسته از ویژگی های ایمنی خالص که یک بار لذت می برد پشتیبانی گسترده ای است اما در حال حاضر یک منبع بسیار حزبی تقسیم.

دموکرات ها می خواهند به منظور بالا بردن مواد غذایی تمبر مزایای 15 ٪ برای مدت زمان از بحران اقتصادی با این استدلال که مشابه حرکت در طول رکود بزرگ کاهش گرسنگی و کمک به اقتصاد است. اما جمهوری خواهان مبارزه کرده اند برای سال به کوچک شدن برنامه گفت که قبل از آزادسازی منجر به پایدار caseload رشد و یک backdoor گسترش دولت رفاه است.

برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک رقابت شخصی نیز ممکن است در بازی: در خود دولت از آدرس اتحادیه در ماه فوریه او افتخار است که در حال سقوط caseloads به او نشان داد besting سلف خود, باراک اوباما, که نیوت گینگریچ رئیس سابق جمهوریخواه مجلس در حال تمسخر به عنوان “مواد غذایی تمبر رئیس جمهور.” حتی به عنوان همه گیر گشوده مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سعی کردم به فشار رو به جلو با قوانین کار جدید پیش بینی شده برای حذف بیشتر مردم از کمک.

مغلوب ساختن پیشی جستن و کنگره و متحدان توافق کرده اند که تنها در کوتاه مدت افزایش در مواد غذایی تمبر مزایای که با حذف فقیرترین گیرندگان از جمله 5 میلیون کودک. کسانی که خواستار گسترده تر افزایش می گویند کنگره صرف یک مقدار بی سابقه ای در برنامه های اختراع در پرواز در حالی که رد یک راه اثبات شده برای نگه داشتن مردم گرسنه تغذیه می کند.

“این برنامه است که تنها قدرتمند ترین ضد گرسنگی ابزار است که ما داریم و یکی از مهم ترین توسعه اقتصادی ابزار” گفت: کیت Maehr سر از شیکاگو بانک مواد غذایی. “نه به استفاده از آن زمانی که ما بسیاری از افرادی که در چنین نیاز و دلخراش است. این یک جنگ نیست که صدقه می توانید برنده شوید.”

بحث در کنگره در مورد اندازه از مزایای نه اعداد در رول. این طرح کمک های غذایی مکمل برنامه و یا ضربه محکم و ناگهانی به عنوان مواد غذایی نیز گسترش می یابد به طور خودکار به جای نیاز است.

“ضربه محکم و ناگهانی است که کار ضربه محکم و ناگهانی افزایش خواهد یافت” گفت: هرزه K مایکل Conaway از تگزاس بالای جمهوری خواه در خانه, کشاورزی, کمیته, که نظارت بر برنامه است. “هر کسی که واجد شرایط است رفتن به دریافت مزایای آن. ما نیاز به قوانین جدید است.”

Conaway اشاره کرد که جمهوری خواهان حمایت کرده اند هزینه های بزرگ در برنامه های دیگر به خلق و خوی تنگنای اقتصادی و افزایش مزایا برای ضربه محکم و ناگهانی برخی از دریافت کنندگان (برای مدت های بهداشت و درمان اضطراری و نه رکود اقتصادی). دموکرات او گفت: می خواهم به اهرم این بیماری همه گیر به یک دائم مواد غذایی تمبر گسترش است.

“من یک کمی خسته,” او گفت:. “آخرین باری که ما این کسانی که تغییرات فروخته شد به عنوان موقت — زمانی که بیکاری بهبود یافته رول خواهد بازگشت. این اتفاق نمی افتد.”

رد آنچه که او به نام دموکراتها روایت از “hardhearted جمهوری خواهان” او هشدار داد در برابر وسوسه انگیز مردم برای تبدیل شدن به وابسته به دولت کمک کند. “من نمی خواهم برای ایجاد یک خطر اخلاقی برای مردم به رفاه.”

مواد غذایی تمبر حامیان می گویند این برنامه است که به خوبی مناسب برای این بحران به خاطر آن اهداف فقیر و مزایا می توان به راحتی تنظیم می شود پس از دریافت کنندگان آنها را در یک کارت اعتباری است. پول می شود به سرعت صرف و تامین یک نیاز اساسی.

در طول رکود بزرگ, کنگره افزایش حداکثر منافع در حدود 14 درصد و اجازه متحده به حالت تعلیق در قوانین کار. Caseloads افزایش یافت. در زمان رول به اوج خود رسید و در سال 2013 نزدیک به 20 میلیون نفر بود پیوست برنامه افزایش نزدیک به 70 درصد و 1 در 7 آمریکایی ها دریافت مواد غذایی از جمله میلیون ها نفر با درآمد دیگر.

حامیان دیدم یک مدل پاسخ. سهم خانواده های رنج “بسیار کم و امنیت غذایی” — اساسا گرسنگی — کاهش یافت و پس از نفع گسترش (و رز پس از افزایش منقضی شده). تحلیلگران در سمت چپ متمایل به مرکز بودجه و سیاست اولویت Arloc شرمن و Danilo Trisi یافت که در سال 2012 برنامه برداشته 10 میلیون نفر را از فقر است.

“این است آنچه شما می خواهید یک تور ایمنی برای انجام — گسترش در زمان بحران گفت:” دایان Schanzenbach یک اقتصاددان در دانشگاه نورث وسترن.

اما یک واکنش شدید به سرعت به دنبال به عنوان یک بهبودی ضعیف و تلاش برای افزایش مشارکت داشته رول بسیار بالاتر از آنها تا به حال شده است قبل از رکود است.

فرمانداران جمهوریخواه ابقاء قوانین کار برای بزرگسالان بدون فرزند و یکی از آنها سام براون بک از کانزاس موفق به هل دادن سه چهارم از این جمعیت از رول. جدید محافظه کار اتاق فکر بنیاد برای پاسخگویی دولت گفت: سیاست “رهایی” فقیر و خواست دیگران به دنبال. زمان تهمت معرفی نام تجاری خود را از محافظه کار پوپولیسم شک و تردید از مواد غذایی بخشی از جنبش ژنوم.

در تاریخ است که دهانه بیش از نیم قرن این برنامه به تناوب شده است به عنوان جشن “تغذیه کمک” و حمله به “رفاه”.

شکل کنونی آن تاریخ به یک سال 1977 سازش بین دو مجلس سنا شیرها لیبرال جورج مک گاورن و محافظه کار باب دل است. اما تقریبا به طور همزمان رونالد ریگان اضافه شده به یک جریان racialised حملات در برنامه فراخوانی تصویر از یک “خوش بنیه جوان باک” استفاده می شود که مواد غذایی به خرید استیک. به عنوان رئیس جمهور ریگان در ادامه به تصویب زیادی کاهش.

پس از رئیس جمهور بیل کلینتون متعهد به “end رفاه” در 1990s با محدود کردن کمک نقدی محافظه کاران به دنبال بزرگ شامل کاهش در مواد غذایی که او مقاومت کرده است. قانون او امضا قرار کمک نقدی به زمان محدودیت ها و الزامات کار اما اجازه محدودیت های مشابه فقط یک گروه از مواد غذایی تمبر دریافت کنندگان — بزرگسالان بدون جزئی کودکان حدود 10 درصد از caseload. سایر مقررات مربوط به رد صلاحیت بسیاری از مهاجران است.

او خواه جانشین جورج بوش به نام خود “رئوف محافظه کار” و ترویج مواد غذایی — تا حدودی برای کمک به مردم ترک نقدی رفاه به کار و caseloads رشد نزدیک به دو سوم.

“من نمی بینیم آن را به عنوان یک برنامه رفاه گفت:” اریک M Bost بوش برای اولین بار مواد غذایی تمبر مدیر. “من آن را به عنوان یک تغذیه ای کمک برنامه. شما فقط می توانید استفاده از آن را برای خرید مواد غذایی.”

A customer waits in line outside a grocery store in Brooklyn on April 16, 2020. The New York Times

مشتری انتظار در خط در خارج یک فروشگاه مواد غذایی در بروکلین در 16 آوریل سال 2020 است. نیویورک تایمز

مواد غذایی باقی می ماند مرکزی به آمریکا خالص ایمنی — هزینه بسیار بیشتر (60 میلیارد دلار) از کمک های نقدی و پوشش بسیاری از مردم (38 میلیون). برای واجد شرایط خانواده باید درآمد از 130 درصد از خط فقر و یا کمتر از حدود 28000 دلار برای سه نفر. قبل از همه گیر متوسط خانوار تا به حال مجموع درآمد بیش از $10,000 و دریافت سود از حدود 239 در ماه است.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن انجام داده است و همه او می تواند به کوچک شدن برنامه. او به دنبال کاهش بودجه 30٪. او سعی کرد به جای بخشی از سود با “برداشت جعبه” ارزان تر کالا است. او تلاش برای کاهش واجد شرایط بودن و گسترش قوانین کار به یک مقدار بزرگتر از caseload. زمانی که کنگره خودداری کردند او به دنبال اهداف خود را از طریق قوانین و مقررات. او رئیس ستاد علامت مراتع به نام آخر سال و استفاده نادرست مواد غذایی تمبر پرداخت به صندوق مرز دیوار.

“در گذشته دولت بیش از 10 میلیون نفر اضافه شده به مواد غذایی تمبر رول” مغلوب ساختن پیشی جستن در دولت خود گفت: اتحادیه سخنرانی (درک و رشد). “در دولت من 7 میلیون آمریکایی به آمد کردن مواد غذایی.”

در ماه دسامبر نسبت ناروا صادر قانون ساخته شده است که آن را سخت تر متحده به چشم پوشیدن از کار اجباری در مناطق با نرخ بیکاری بالا. محافظه کاران می گویند لیبرال متحده مورد آزار قرار گرفته اند چشم پوشی به روده به قوانین کار — تنها شش کالیفرنیا 58 شهرستانهای مثلا اجرا نیاز در شروع سال.

“میلیون ها نفر از سفت کاری-سنی بزرگسالان در ادامه به جمع آوری مواد غذایی بدون کار و یا حتی به دنبال کار” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

اما مخالفان از مغلوب ساختن پیشی جستن کار حکومت که شامل سفت بزرگسالان می گویند آن را مجازات خواهد کرد indigents مایل به کار می کنند اما قادر به پیدا کردن شغل. قبل از همه گیر دولت پیش بینی کرد نزدیک به 700000 نفر خواهد منافع خود را از دست. آنها به طور متوسط درآمد نقدی حدود 367 یک ماه.

“این قانون را یک گروه از مردم که در حال حاضر فوق العاده ضعیف و آنها را بدتر” گفت: Stacy Dean, معاون رئیس جمهور از مرکز بودجه و اولویت های سیاست که نعمتهای گسترده دسترسی به مزایای.

حتی به عنوان همه گیر unfolded در اواسط ماه مارس, کشاورزی, وزیر سانی Perdue متعهد به اجرای قانون کار در تاریخ 1 آوریل به عنوان برنامه ریزی شده. یک قاضی فدرال متوقف حرکت و کنگره معوق این قانون تا زمانی که این بیماری همه گیر به پایان می رسد.

دوم هدف مدیریت خشم یک سیاست است که اجازه می دهد متحده گسترش واجد شرایط بودن توسط waiving برخی محدودیت های بر درآمد و دارایی. حدود 40 متحده انجام این کار اگر چه بودجه مرکز در بر داشت بیش از 99 ٪ از مزایای رفتن به خانواده ها با خالص درآمد زیر خط فقر ($21,700 برای یک خانواده سه).

منتقدان سیاست — “گسترده قطعی واجد شرایط” — می گویند آن را تشویق می کند با اجازه دادن به مردم با صرفه جویی قابل توجهی به جمع آوری مزایای. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به دنبال از بین بردن آن و پیش بینی کرد که 3.1 میلیون نفر خواهد منافع خود را از دست 8 درصد از caseload.

خواه بی اعتمادی از مواد غذایی در حال حاضر برخورد با یک یاد ماندنی بحران است. اتومبیل خارج غذایی بانک ها به انتظارنشسته بودند تا به صورت مایل در مکان های مختلف به عنوان سن آنتونیو پیتسبورگ و ساحل میامی ،

در میان کسانی که به دنبال مواد غذایی بانک کمک کند برای اولین بار بود اندرو شوستر 22 ساله از راه دور راننده کامیون که قرارداد COVID-19 و بازگشت به خانه برای بازیابی خارج کلیولند.

قادر به دریافت مزایای بیکاری به عنوان دولت, سایت سقوط او خسته خود را $1,200 محرک بررسی اجاره و تماشا مواد غذایی خود را در قفسه های خالی. او را به رشته فرنگی رامش زمانی که او آموخته دوم برداشت مواد غذایی, بانک مرکزی, North Central Ohio شد توزیع مواد غذایی در مدرسه خود را بالا.

“من احساس نوع از خجالت واقعا به دلیل ننگ از آن” شوستر گفت. اما یک جعبه شیر و ذرت و کمر گوشت خوک “برداشته وزن کردن شانه های من — من تقریبا در اشک است.”

شوستر که رای دادند برای مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او استفاده می شود به فکر می کنم مردم آزار مواد غذایی تمبر اما که او ممکن است نیاز به اعمال می شود. “من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم به آن نیاز دارید.”

در حالی که شوستر را کاهش درآمد دیگران دیده می شود هزینه ها افزایش یابد. جامی Clinkscale کلمبوس, اوهایو زندگی می کند که در یک بررسی ناتوانی از 580 $در یک ماه رفته از تغذیه دو نفر به شش نفر پس از مصرف در نوه هنگامی که مادر خود اخراج شد. او خوراک آنها را در $170 از مواد غذایی و frequents مواد غذایی pantries. “من خورده ام خیلی کمتر فقط به مطمئن شوید که آنها دریافت آنچه آنها نیاز دارند,” او گفت:.

تحقیقات جدید توسط موسسه بروکینگز بر افزایش نیاز دارید. تجزیه و تحلیل داده ها از COVID تاثیر, بررسی, یک, ملی, نمونه, لورن بائر یک بروکینگز همکار در مطالعات اقتصادی نشان داده است که نزدیک به 23 درصد از خانواده ها گفت: آنها فاقد پول به اندازه کافی مواد غذایی در مقایسه با حدود 16% در بدترین رکود اقتصادی ، در میان خانواده ها با کودکان به اشتراک گذاری بدون غذا به اندازه کافی نزدیک به 35 درصد از حدود 21% در رکود.

هنگامی که مواد غذایی اجرا می شود کوتاه پدر و مادر اغلب وعده های غذایی پرش به نگه داشتن بچه ها تغذیه می کند. اما بائر خود بررسی از خانواده ها با کودکان 12 و جوانتر نشان داد که بیش از 17.4 درصد گزارش شده کودکان خود را نه به اندازه کافی غذا خوردن در مقایسه با 5.7 درصد در رکود بزرگ. (او بررسی است که به نام این بررسی مادران با فرزندان جوان است.) تغذیه ناکافی می تواند ترک فرزندان جوان با رشدی دائمی آسیب.

“این نگران کننده است,” او گفت:. “این خانواده ها پشت برش در اندازه بخش داشتن بچه ها وعده های غذایی پرش. اعداد بسیار بالاتر از من انتظار می رود.”

بائر گفت: اختلال در مدرسه برنامه غذا ممکن است بخشی از این مشکل با برخی از خانواده ها قادر به رسیدن به سایت های توزیع و خواهر و برادر بزرگتر در صفحه اصلی رقابت برای مواد غذایی محدود.

جمهوری خواهان می گویند دولت صرف تریلیون ها برای پاسخگویی به نیازهای از جمله. در علاوه بر این به محرک چک کنگره اضافه شده است 600 دلار در هفته برای مزایای بیکاری از طریق جولای و مطرح مواد غذایی تمبر مزایای دوران بیماری همه گیر برای حدود 60 درصد از caseload در هزینه حدود 2 میلیارد دلار در ماه است. آنها توجه داشته باشید که دموکرات ها نه تنها تحت فشار قرار دادند یک دیگر بهره را افزایش دهد اما پیشنهادی به طور دائم مسدود مغلوب ساختن پیشی جستن قوانین کار و دارایی محدودیت.

“این یک backdoor راه برای به دست آوردن تغییرات دائمی,” Conaway گفت.

دموکرات ها می گویند که کمک های اضطراری به پایان خواهد رسید و قبل از بهبود اقتصاد و بیشتر دور می زند نیازمندترین افراد خانواده و تعداد کمی از آنها واجد شرایط برای مزایای بیکاری. حدود 40 درصد از مواد غذایی تمبر خانواده — فقیرترین — از سمت چپ بود از سود گسترش است. افزایش می دهد و همه خانواده ها حداکثر سود $509 برای یک خانواده سه, هر چند فقیرترین 40 درصد در حال حاضر آن را دریافت کرد.

چشم انداز برای یک کنگره مقابله نامشخص باقی می ماند و ممکن است در اسب-تجارت در یک بزرگتر coronavirus لایحه. اما مجلس نانسی پلوسی مصمم است که آن را باید گسترده تر مواد غذایی تمبر گسترش است.

“اول از همه, آن را اخلاقی چیزی که به انجام,” او در مصاحبه با گفت: MSNBC. “دوم از همه مردم به آن نیاز دارند. و سوم از همه, آن را یک محرک برای اقتصاد است.”

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de