واشنگتن, مه 5

برای خیلی از دو ماه گذشته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به ندرت در سمت چپ محوطه کاخ سفید را به عنوان او را از برخورد با عواقب این بیماری همه گیر کوروناویروس و به دنبال به حداقل رساندن خود و قرار گرفتن در معرض این بیماری است.

اما این تغییرات روز سه شنبه هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن است برنامه ریزی برای سفر به آریزونا به بازدید از یک شرکت Honeywell تسهیلات است که باعث می شود N95 ماسک در چه رئیس جمهور نشان می دهد را به بازگشت به منظم تر سفر می کند.

این سفر همچنین به معنی یک ارتش کوچک از مشاوران لجستیکی کارشناسان و کارکنان امنیتی — یک cenacolo از صدها نفر که شامل پرسنل از کاخ سفید, وزارت دفاع, راز و خدمات بیشتر — از سر گرفته خواهد شد به طور منظم به ضربه جاده دوباره و با در نظر گرفتن اندازه گیری ریسک برای کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن. در علاوه بر این به روز سه شنبه سفر تهمت به او می گوید سفر خواهد کرد به زودی به اوهایو به نیویورک در ماه ژوئن برای ما آکادمی نظامی فارغ التحصیلی و به داکوتای جنوبی در ماه ژوئیه برای یک تعطیلات نمایش آتش بازی در کوه راشمور.

“من در کاخ سفید در حال حاضر برای بسیاری از ماه, و من می خواهم به خارج تا آنجا که من از این عشق. … زیبا ترین خانه در جهان,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

اما مقامات کاخ سفید نیز در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی سعی کنید برای جلوگیری از تهمت و معاون رئیس جمهور مایک پنس از قرار گرفتن در معرض ویروس. Honeywell کارگران که با مغلوب ساختن پیشی جستن — درست مثل هر کس دیگری که می آید در مجاورت نزدیک به رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور خواهد بود برای بار اول نیاز به یک سریع نقطه از مراقبت های آزمون برای تعیین اگر آنها در حال حمل این ویروس. — AFP

نیروی هوایی یک مگس دوباره

در یک لحظه زمانی که مقامات خواسته آمریکایی ها برای به تعویق انداختن غیر ضروری سفر برای کمک به جلوگیری از coronavirus جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به دنبال برگرد موتور از یک نیروی هوایی به عنوان او تلاش می کند به prod یک پوسته شوکه رای دهندگان آمریکایی — وضعیتی وخیم از مرگ و اقتصادی تخریب ساخته شده توسط این ویروس به لبه به بازگشت به زندگی عادی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de