هیئت ملی درآمد و یا NBR نمی خواهد که به مسئولیت برای درآمد از دست رفته به علت شکست خود را به جمع آوری مالیات در یک فاجعه با توجه به پیش نویس نهایی ‘مالیات بر درآمد (اصلاح شده) فرمان 2020 که پاک شد توسط دولت در یک جلسه در Ganabhaban در روز پنج شنبه.

کابینه وزیر Khandker Anwarul اسلام اعلام کرد قوانین جدید در یک جلسه مطبوعاتی در بنگلادش تلویزیون و دولت تقسیم شده ضبط صدا از جلسه عمومی.

یک بخش جدید (184G) اضافه شده به قانون قبلی معافیت هر کس از مجازات در حالی که محاسبه مالیات بر درآمد در موارد آن بود که در زمان پرداخت می شود.

“همه فعالیت رسمی از مالیات بر درآمد آژانس باقی مانده اند به حالت تعلیق پس از کلی تعطیلات شروع on Mar 26 با توجه به شیوع کروناویروس. از این رو هر دو مالیات دهندگان و مالیات جمع آوری مقامات در حال حاضر موفق به تطابق با قوانین مالیات بر درآمد, Ordinance, 1984,” او گفت:.

“از آنجا که مالیات بر درآمد مقامات نتوانسته اند به قسمت بزرگي ازانرژي جنبش مالیات دهندگان در زمان قانونی چشم انداز تحمیل بدهی برای از دست دادن درآمد پدید آمده اند.

کابینه گفت: “یک بخش جدید 184G شده است به اضافه مالیات بر درآمد, Ordinance, 1984 به عفو چنین قراضه به دلیل هر بیماری همه گیر جنگ و هر گونه عمل خدا’ از جمله شیوع کروناویروس. آن را می گوید که NBR می توانید گسترش و یا تغییر زمان برای پرداخت مالیات در برابر چنین است.

با توجه به جلسات پارلمان باقی مانده به حالت تعلیق در میان خاموش شدن قانون وزارت را بیشتر مورد مداقه قرار دادن جدید ارائه قبل از صدور آن در قالب یک فرمان با تصویب رئیس جمهور است. از آن خواهد شد ارائه شده به مجلس در روز افتتاح آن سرگیری.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net