کیوسک را تنها پنج دقیقه به جمع آوری یک نمونه از یک فرد با COVID-19 علائم که خواهد شد و سپس فرستاده شده به یک دولت-مجاز آزمایشگاهی برای تست.

این طرح با حمایت بریتانیا بر اساس اداره انکشاف بین المللی عمل خواهد شد تحت نظارت اداره کل خدمات بهداشتی و درمانی (DGHS).

در ابتدا حدود 100 پیاده روی در تست کیوسک نصب خواهد شد در سراسر مناطق 19 مشخص شده به عنوان coronavirus نقاط از جمله داکا و نرینگنج.

“از آنها 45 غرفه نصب خواهد شد در داکا. ما دریافت کرده اند تصویب دو شهرداران از داکا و فرآیند انتخاب نصب و راه اندازی امتیاز در حال حاضر در جریان” Morseda Chowdhury, دانشیار مدیر برک سلامت, تغذیه و جمعیت برنامه گفت: bdnews24.com.

چندین غرفه در حال حاضر راه اندازی شده است در مؤسسه فناوری نورنبرگ بیمارستان شهید Suhrawardy کالج پزشکی و بیمارستان و شیخ راسل معده و کبد موسسه و بیمارستان در داکا و نرینگنج.

“ما در ابتدا شناسایی این مناطق شده اند که تحت تاثیر بسیاری مانند داکا Narayanganj, Gazipur, Chattogram و Mymensingh. ما به تدریج بیشتر غرفه بسته به گسترش این رمان coronavirus” Morseda گفت.

برک همچنین آموزش پزشکی فن در سراسر کشور برای جمع آوری گرد و خاک نمونه از افراد با COVID-19 علائم.

بنگلادش در حال حاضر انجام بیش از 6000 تست یک روز اما هدف این است که افزایش این تعداد به 10 ، 000. برک است, حمایت از دولت در جمع آوری نمونه ها با توجه به DGHS اضافی مدیر کل Nasima سلطانه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de