پکن, مه 6

چین روز چهارشنبه جرأت وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo برای نشان دادن “شواهد زیادی” او ادعا باید ثابت کند که رمان coronavirus نشات گرفته از یک آزمایشگاه در ووهان و گفت هیچ مدرکی وجود ندارد تا خود را ادعا می کند.

در مه 3, Pompeo گفت که آمریکا “شواهد زیادی” را به نشان می دهد که coronavirus آغاز شد و در ووهان موسسه ویروس شناسی و پکن را رد کرده است و به دانشمندان بین المللی دسترسی به یادگیری آنچه که اتفاق افتاده است.

“او (Pompeo) گفت: “شواهد زیادی’. پس از آن ما نشان می دهد” چینی سخنگوی وزارت خارجه Hua Chunying گفت: رسانه های توجیهی را در اینجا.

“Pompeo نمی ارائه هر گونه شواهد از آنجا که او نمی باید هر گونه” هوآ گفت. “این موضوع باید توسط دانشمندان و متخصصان به جای سیاستمداران از سیاسی داخلی نیاز”. او گفت: رئیس سازمان بهداشت جهانی (WHO) اعلام کرد که ما نه مدرکی برای آن تا کنون به آن ادعا.

در همین حال وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo خود را تمدید تهاجمی انتقاد از چین بیش از دست زدن به آن از coronavirus گفتن آن می تواند به نجات صدها هزار نفر از زندگی و امان جهان رکود اقتصادی اگر آن را به حال شده است شفاف تر.

“آنها می دانستند. چین می تواند مانع از مرگ و میر صدها هزار نفر از مردم در سراسر جهان” Pompeo گفت. “چین می تواند در امان جهان تبار به اقتصادی جهانی بحران. آنها تا به حال یک انتخاب اما به جای – جای – چین پوشش داده شده تا شیوع در ووهان.” — سازمان

ما در مرحله بعدی از نبرد منحنی دارای پهن: مغلوب ساختن پیشی جستن

واشنگتن: ادعا که ایالات متحده مسطح منحنی در coronavirus جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: کشور در حال حاضر در مرحله بعدی این نبرد که “بسیار امن مرحله به مرحله و تدریجی بازگشایی”.

“با تشکر از تعهد عمیق ما شهروندان ما باید پهن و منحنی های بی شماری در آمریکا زندگی می کند ذخیره شده اند. کشور ما در حال حاضر در مرحله بعدی نبرد. بسیار امن و مرحله به مرحله و تدریجی بازگشایی کشور ما” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در اظهارات خود در Honeywell International سیمرغ است. شده است وجود دارد کاهش شدید در تعداد موارد و مرگ و میر در کشور در یکی از آخرین هفته باعث تهمت به می گویند که این کشور شده است قادر به صاف منحنی. این بیماری همه گیر او گفت: اتحاد بر اهمیت اطمینان بخش ما در زنجیره تامین و ساخت قدرتمند داخلی ساخت پایه. در ضمن جدید تایید عفونت در هر روز در ایالات متحده بیش از 20 ، 000 و مرگ و میر در هر روز بیش از 1000.

روسیه وزیر فرهنگ آزمون +ve

مسکو: روسیه وزیر فرهنگ اولگا Lyubimova دارای آزمایش مثبت برای رمان coronavirus TASS news agency ذکر وزیر وزیر مطبوعات عنوان کرد و گفت در روز چهارشنبه. Lyubimova دارای علائم خفیف و مداوم به کار از راه دور برگزاری جلسات آنلاین. در ضمن این چهارمین روز متوالی است که موارد افزایش یافته است توسط بیش از 10 ، 000 در کشور است.

90K سلامت کارگران آلوده در سطح جهان

ژنو: حداقل 90,000 بهداشت و درمان کارگران در سراسر جهان بر این باور هستند که آلوده شده اند با COVID-19 و احتمالا دو بار است که در میان گزارش ها از ادامه کمبود تجهیزات حفاظتی, شورای بین المللی پرستاران گفت: در روز چهارشنبه. این بیماری کشته شدن بیش از 260 نفر از پرستاران آن گفت: اصرار مقامات برای حفظ سوابق دقیق برای کمک به جلوگیری از گسترش ویروس در میان کارکنان و بیماران است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de