در ماه های اخیر آنها آموخته اند که این ویروس می تواند زندگی می کنند در برخی از سطوح به مدت سه روز و که آن را می توانید اقامت معلق در aerosolised قطرات حدود 30 دقیقه. این ویروس شناسایی شده در بزاق و ادرار و چهره.

در حال حاضر محققان در چین پیدا کرده اند که coronavirus و یا بیت از آن ممکن است معطل در مایع منی است. اما این مقاله در پنج شنبه منتشر شده در JAMA Network, باز, کارشناسی, open-access مجله پزشکی ثابت نمی کند که این ویروس می تواند از طریق تماس جنسی منتقل شوند.

پزشکان آزمایش مایع منی از 38 بيمار در Shangqiu بیمارستان شهری در استان هنان در مرکز چین است. تمام افراد که در سن از محدوده 15 تا 59 قبلا در آزمایش مثبت برای coronavirus.

محققان شناسایی مواد ژنتیکی از coronavirus در مایع منی از شش بیماران حدود 16 درصد است. چهار بيمار با مثبت نمونه مایع منی “بودند در مرحله حاد عفونت” نوشته دکتر Weiguo ژائو هشتم مرکز پزشکی از افراد ارتش آزادی بخش عمومی بیمارستان در پکن و دکتر Shixi ژانگ از Shangqiu بیمارستان شهری در استان هنان.

دو دوره نقاهت “است که به خصوص قابل توجه” آنها اضافه شده است. آن را به حال شده است از 16 روز پس از یکی از مردان بود برای اولین بار نشان داده شده است علائم با توجه به نمودار برجسته در مطالعه است.

ژائو و ژانگ نمی تواند بلافاصله نظر رسیده است.

از اوایل روز از وقوع کارشناسان بهداشت عمومی شده است و گفت که اگر coronavirus می تواند از طریق بوسیدن منتقل و آنها آن را باور نمی کند می تواند مقاربتی.

این یافته جدید در تضاد نیست این. اگر مایع منی آزمایش مثبت برای coronavirus این بدان معنا نیست که عفونی ویروس در حال حاضر گفت: دکتر استنلی پرلمن یک استاد میکروبیولوژی, ایمونولوژی و پزشکان اطفال در دانشگاه آیووا بود که درگیر در مطالعه است.

“این یک بازی جالب پیدا کردن اما باید آن را تایید کرد که وجود عفونی ویروس — و نه فقط یک ویروس محصول در مایع منی,” او گفت:. مایع منی آزمایش ممکن است تشخیص داده و تنها قطعاتی از RNA ویروسی او اضافه شده است.

پرلمن با اشاره به این که بر خلاف Zika که انجام شده است در خون coronavirus در درجه اول مردم را آلوده و از طریق دهان یا بینی مسیر.

در حال حاضر هنوز هم وجود دارد هیچ مدرکی وجود ندارد که یک فرد می تواند آلوده تماس جنسی و یا تلقیح داخل رحمی روش با آلوده است. انتقال در طول رابطه جنسی به مراتب بیشتر احتمال دارد توسط ابزار معمول: عفونی قطرات تنفسی.

هنوز هم برخی از پزشکان مشتاق هستند برای تحقیقات بیشتر به coronavirus و مایع منی به دلایل دیگر. اگر دانشمندان برای پیدا کردن عفونی ویروس های موجود در مایع منی وجود دارد ممکن است پیامدهای برای ایمنی از دهان و دست زدن به مایع منی است.

در سراسر جهان بسیاری از کلینیک باروری را متوقف کرده اند پذیرش بیماران جدید — نه تنها به بیمار کاهش ترافیک و همچنین به دلیل نگرانی که اهدا کننده اسپرم آلوده ممکن است زنان در تلاش برای باردار شدن است.

وجود دارد یک نیاز فوری برای مطالعات بیشتر اشاره کرد دکتر امیر کاشی از شهید بهشتی دانشگاه علوم پزشکی تهران در یک مقاله با عنوان “COVID-19 و مایع منی: یک پاسخ داده نشده و منطقه از تحقیقات است.”

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de