NITI Aayog has suggested the government should come out with a stimulus of around Rs 10 lakh crore, but the government is worried about the possibility of a sovereign downgrade and its impact. NITI Aayog پیشنهاد کرده است دولت باید با یک محرک از حدود 10 تومان لاخ کرور اما دولت نگران است در مورد امکان مستقل جمع و جور کردن و تاثیر آن.

بسیاری از آنها انتقاد نخست وزیر نارندرا مودی به مانند او با Balakot و فولاد اعتصاب—یک بار دیگر ساخت یک رویداد یک فاجعه ملی. اگر درخواست شهروندان برای صدای جرنگ جرنگ عروق و نور لامپ کافی نبود او نیروهای مسلح به دوش گلبرگ در بیمارستان ها و به سازماندهی پرواز-pasts که اگر ما برنده شده بود برخی از جنگ. اما ما در جنگ ندارد. ما ممکن است دور از برنده شدن اما ما در حال مبارزه با دشمن ما می دانیم که کمی از یک ویروس است که برای اولین بار در چهار دهه ممکن است اطمینان حاصل شود اقتصاد در واقع قرارداد و کرور کارگران فقیر بیکار ارائه.

به طور مشابه مودی مورد حمله قرار گرفته و با برخی توجیهی برای انجام نمی دهد به اندازه کافی برای دولت شده اند که ورشکست توسط ویروس; و اگر این به اندازه کافی به عنوان Pronab Sen اشاره کرد (بیت.ly/3fkTCzd), مودی ساخته شده این بدتر ممنوعیت الکل و تجارت الکترونیکی در غیر ملزومات’ که شامل 30-40 ٪ از آنچه متحده درآمد خود را. و در حالی که آن را می توان استدلال کرد که—e-دم بان به عنوان مثال—این بود که برای کاهش گسترش ووهان ویروس را غیر قابل توضیح است که در حالی که دولت مرکزی می توانید تقریبا هر مقدار هیچ چیز انجام شده است به سهولت محدودیت متحده است. چگونه anti-تعاونی-فدرالیسم مرکز است البته بهتر است قضاوت توسط این واقعیت است که CSR بودجه مجاز است برای PM-مراقبت صندوق اما نه به صورت های مختلف سانتی متر-مراقبت از بودجه. قطعا این مرکز در حال انجام کار درست با پرداخت متحده سهم خود را از مرکزی مجموعه که پیش بینی شده بود در آن زمان بودجه فرموله شد حتی اگر مجموعه های مالیاتی خود را به طور کامل شات از (بیت.ly/2zaojGV); اما سخاوتمندانه محدود است و در حالی که این باید انجام شود تا ژانویه فشرده سازی پس از آن خواهد بود.

اخبار مرتبط

مودی نیز در انتقاد از هر دو طرف جالب اینجاست که خود را برای دست زدن به بحران است. پس از انجام یک کار خوب با چک کردن گسترش—از دو برابر هر سه روز در ابتدا به این اتفاق می افتد هر 11 روز تا پایان سوم مستند—وجود دارد یک گروه که احساس مودی باید تمدید lockdown; گروه دیگری احساس می کند اقتصاد را باید باز کرد تا سریع تر است. به جای دادن متحده گریز بیشتر مودی است و حتی تصمیم گیری که در آن یک آرایشگاه باید مجاز به باز کردن و این روزنامه را تایید کرده است, دهلی نو, وزیر, Arvind Kejriwal, تماس برای تعریف مناطق قرمز بیشتر دقت به نگه داشتن فعالیت های اقتصادی رفتن (بیت.ly/3fkzu08).

هر دو گروه هر چند معتقدند که اگر این مرکز بسیار دانا و چگونه آن را به آن را اشتباه در این مهاجران توسط اجازه می دهد آنها را برای رفتن به خانه در وهله اول.

به عنوان یک نتیجه, آنها قفل شده بودند تا در اردوگاه های اجرا شده توسط دولت های ایالتی و آن را به نظر می رسد و نه حتی به درستی تغذیه می کند. و زمانی که آنها در نهایت به خانه فرستاده راه آهن خواسته ورشکسته متحده برای پرداخت بخشی از هزینه های حمل و نقل; هرگز از ذهن است که در همان زمان در راه آهن بود و اهدای پول به PM-مراقبت صندوق!

وجود دارد هیچ پاسخ ساده و یا قطعی یا آنهایی که به هر یک از سوالات و هیچ گروهی از مردم که توافق بر سر یک راه حل مشترک یا. در واقع یک نیویورک تایمز قطعه (nyti.ms/2zUcbKh) مبالغ چگونه ویروس را تحت تاثیر قرار داده است و حتی کشورهای همسایه متفاوت و روشن وجود دارد یک مدل است که هر کسی می تواند به دنبال. حتی معروف سوئدی مثال از قفل کردن اقتصاد اشاره کرد تقریبا هر کسی که فکر می کند مودی کشته شدن اقتصاد شده است دوباره مورد بررسی قرار گرفت و یافت می شود بسیار کمتر جذاب تر از آنچه در ابتدا تصور (بلوم.bg/2SBjNrL); در واقع سوئد مرگ و میر به ازای هر میلیون نفر بیشتر از کسانی که حتی ما. که مدل سوئدی به سختی می تواند درخواست برای یک کشور است که دارای تراکم جمعیت است که 19 بار بالاتر—سوئدی نیازی به تمرین های اجتماعی به فاصله’!—و درآمد سرانه است که هفت بار پایین تر به نظر نمی رسد برای جلوگیری از منتقدان.

اما آیا شما باور دارید که مودی باید باز اقتصاد سریعتر و ادامه داد: با مستند—هر دو جالب اینجاست که برای صرفه جویی در زندگی!—می تواند وجود داشته باشد شکی نیست که هند هرگز در مواجهه با یک وضعیت مانند یک جریان; بحران اقتصادی رسیدگی می شود بنابراین می تواند یک فاجعه طبیعی است اما این یکی است که در آن ما می دانیم بسیار کمی در مورد دشمن و یا حتی در مورد چگونگی این حملات بدن ما (بیت.ly/3c01LXP). حتی در یک وضعیت شبیه به این وجود دارد کمی سیاسی اتفاق آرا; در حالی که نخست وزیر به نظر نمی رسد به دنبال همه حزب اجماع آن است که اگر کنگره یا هر یک از احزاب مخالف هر گونه خوب فکر کردن راه حل است یا نه.

مهم نیست که چگونه شما را در آن نگاه کنید که آیا مودی باید تمدید مستند و کارگران حقوق خود را به ماندن در خانه و یا آیا او باید حمایت هند از شرکت شناور ماندن و شکی نیست او نیاز به یک مقدار زیادی از پول. NITI Aayog پیشنهاد کرده است دولت باید با یک محرک از حدود 10 تومان لاخ کرور اما دولت نگران است در مورد امکان مستقل جمع و جور کردن و تاثیر آن. بر اساس تجزیه و تحلیل بازار, جمعیت, شرکت, قیمت, این ستون (بیت.ly/2L2K7qA) برآورد فقیرترین 40 درصد از جمعیت به تنهایی نیاز تومان 1.3 لاخ کرور روپیه در هر ماه برای محافظت از درآمد خود را; هزینه NPAs و آنچه مورد نیاز است تا اطمینان حاصل شود MSMEs را تعطیل نمی, فروشگاه جدا از هم هستند.

مطمئنا در یک وضعیت شبیه به این منصفانه است که فرض کنیم که غنی هند و معروف آن معابد خواهد بخشی از ثروت خود را به مسئولیت کامل برای فقرا; چرا باید بار بود که دولت به تنهایی ؟ ما دیده ایم که چه غنی هند را اهدا و OpIndia یک لیست جزئی (بیت.ly/3b4z22P) از آنچه در هند معابد داده اند; بسیاری نیز ارائه مواد غذایی برای هزاران نفر از مردم هر روز. در حالی که این مقدار به نظر می رسد بزرگ در یک زمان مثل این شما می خواهم انتظار خیلی بیشتر; ثروتمندان به فروش برخی از سهام خود و معابد طلا خود را به اطمینان حاصل شود درآمد برای حمایت از فقرا برای چند ماه به عنوان مثال. این محل به جزئیات این ثروت غنی و یا معابد و نه آن را یک پیشنهاد که دولت آنها را وادار به بخشی با آن اما مطمئنا این زمان فوق العاده ای. این است که مودی را نبرد, آن ماست.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de