Debt funds, AUM , Amfi, Franklin Templeton Mutual Fund, daly assets, PSU funds“سرمایه گذاران خارج شده اند کم مدت وجوه که در آن طرح شد برگزاری پایین-دارای مقالات” سر درآمد ثابت در تاتا مدیریت دارایی Murthy Nagarajan گفت.

جریان به بدهی صندوق شده اند و آمار پس از فرانکلین تمپلتون صندوق تصمیم به تعطیل شش نفر از آن طرح. داده ها از انجمن از وجوه متقابل در هند (Amfi) نشان می دهد که روزانه دارایی های تحت مدیریت (اوم) از بدهی های صندوق در پایان مارس بودند تومان 6.10 لاخ کرور که آمد به تومان 5.92 لاخ کرور در آوریل 30 — سقوط حدود 18,000 تومان کرور.

با توجه به مدیران صندوق های سرمایه گذاران خارج شده اند کم مدت وجوه. روزانه اوم از جمله بودجه بود در Rs 74,709.11 کرور روپیه در ماه آوریل در مقایسه با `80,377.59 کرور روپیه در ماه مارس — کاهش Rs 5,668.48 کرور.

اخبار مرتبط

“سرمایه گذاران خارج شده اند کم مدت وجوه که در آن طرح شد برگزاری پایین-دارای مقالات” سر درآمد ثابت در تاتا مدیریت دارایی Murthy Nagarajan گفت.

کم مدت صندوق های سرمایه گذاری در اوراق قرضه و ابزارهای بازار پولی به طوری که مکالی مدت از نمونه کارها در بین 6 و 12 ماه.

از سوی دیگر بدهی های دسته مانند بانکی و PSU بودجه و طلایی وجوه دیدم روزانه اوم افزایش در ماه آوریل است.

“هر دو این دسته از بودجه را تحویل بازده مثبت در یک سال گذشته است و هیچ نگرانی های اعتباری.

این می تواند یکی از دلایل که چرا آنها باید دیده می شود افزایش در دارایی های” CIO-درآمد ثابت در Mirae دارایی مدیران سرمایه گذاری (هند) Mahendra کومار Jajoo گفت.

داده ها از ارزش تحقیقات نشان می دهد بانکداری و PSU بودجه و طلایی وجوه تحویل بازده 10.70 درصد و 15.01 درصد در یک سال گذشته.

کاهش دارایی و بدهی در بودجه تا حد زیادی با توجه به ریسک اعتباری بودجه که در آن دارایی را در اطراف تومان 19,361.90 کرور روپیه در ماه آوریل در مقایسه با ماه مارس ، شرکت کنندگان در بازار می گویند در چند ماه گذشته مشخصات اعتباری از شرکت ها آغاز شده و رو به وخامت با توجه به مستند. پیچ در پیچ تا شش بدهی طرح توسط فرانکلین تمپلتون تشدید این موضوع است.

“وجود دارد برخی از redemptions که در بودجه اعتباری در چند ماه گذشته ، اما نسبت به پایان ماه زمانی که ما شاهد یک صندوق خانه بسته شدن آن شش طرح redemptions تشدید سراسر بدهی های دیگر دسته بندی” Nagarajan گفت.

جدا از ریسک اعتباری بودجه متوسط مدت, کوتاه مدت و کم مدت و شناور بودجه نیز شاهد کاهش در دارایی های خود را در ماه آوریل است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de