شهر آمستردام, مه 7

یک رستوران هلندی به آمده تا با یک ایده در مورد چگونه به ارائه درجه یک فضای باز ناهار خوری در سن coronavirus: کوچک شیشه ای کابین ساخته شده برای دو یا سه نفر ایجاد صمیمی پیله در پاسیو.

پیشخدمت پوشیدن دستکش و شفاف صورت سپر و استفاده از یک هیئت مدیره را به ظروف به شیشه کابین برای اطمینان از کمترین تماس فیزیکی با مشتریان است.

در حالی که این مفهوم در حال حاضر در حال trialed تنها برای خانواده و دوستان از کارکنان از اتن رستوران است که بخشی از Mediamatic مرکز هنرهای قطعا آن را به نظر می رسد پر زرق و برق به عنوان شام لذت بردن از شمع روشن وعده های غذایی با دریا مشاهده.

“این فوق العاده دنج و واقعا دنج و آن را به خوبی و غذا خوشمزه است” گفت: Janita Vermeulen که دعوت شده بود برای محاکمه شام با او هم اتاقی.

برگزارکنندگان تماس با پروژه ‘Serres Séparées’ (جداگانه گلخانه) از آنجا که آنها می گویند آن را برای تلفن های موبایل بهتر در فرانسه.

“ما در حال حاضر یادگیری چگونه به انجام تمیز کردن چگونه به انجام این خدمات چگونه می توانید صفحات خالی کردن دوباره در راه ظریف, بنابراین شما هنوز هم احساس مراقبت از سادگی گفت:” ویلم Velthoven از Mediamatic.

هلندی restuarants بر روی عموم بسته شده حداقل تا مارس 19, اگر آشپزخانه ممکن است کار برای غذای آماده.

هلند’ انجمن رستوران کنه گفته است که حتی اگر رستوران ها مجاز به بازگشایی در ظرفیت محدود و با اقدامات ایمنی در محل بسیاری از صورت های مالی خراب کردن, اگر, اجتماعی, فاصله, قوانین حفظ می شوند.

دولت هلند بود و انتظار می رود به غیر روحانی کردن یک نقشه راه بعد از آن در روز چهارشنبه برای چگونگی و زمانی که آن را ممکن است شروع به شل شدن محدودیت. — رویترز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de