covid-19,SaaS major,zoho corp, Made in india, india data centres, Zoho Remotely, Swadeshi Sankalp initiative, Covid dashboards, Sridhar VembuSridhar Vembu مدیر عامل و بنیانگذاران Zoho.

نرم افزار به عنوان یک سرویس (SaaS) عمده Zoho پارسیان است کمک به موسسات آموزشی و دولتی و سازمان های مقابله با اختلال ناشی از Covid-19 بیماری همه گیر. تحت بلند پروازانه ‘Swadeshi Sankalp: ساخته شده در هند.

ساخته شده برای هند’ ابتکار چنای بر اساس شرکت توانمند کارگران با این نرم افزار نیاز آنها ساخته شده در هند و اجرا در مراکز داده. مقامات شرکت روی چیزی حساب کردن که با استفاده از Zoho امن هند اطلاعات مراکز آموزشی و موسسات دولتی را به ارث می برند این شرکت در ردیف بالا حفظ حریم خصوصی و شیوه های امنیتی در تمام محصولات است. و شکر و تخم مرغ در کیک است که بسیاری از ارائه رایگان برای سه ماه آینده.

اخبار مرتبط

“این Swadeshi Sankalp ابتکار یکی از راه های که در آن ما می تواند از خدمات را به کشور ما ارائه کمک به آموزش و پرورش و بخش دولتی که نیاز به یک راه حل امن می گوید:” Sridhar Vembu مدیر عامل و بنیانگذاران Zoho.

پس از Covid-19 اعلام شد یک بیماری همه گیر Zoho راه اندازی Zoho از راه دور, از راه دور کار ابزار و ارائه آن به صورت رایگان به همه کسب و کار تا ژوئیه 1. در حال حاضر حدود 15000 کسب و کار در سطح جهان و 18 درصد از آن ها در هند, با استفاده از از راه دور. Zoho همچنین راه اندازی کسب و کار کوچک اضطراری اشتراک برنامه کمک آن بهره مند است حدود 10000 کسب و کار 12 درصد از آنها در هند است. به اطمینان حاصل شود که مردم برای دسترسی به آخرین اطلاعات در مورد کوروناویروس Zoho ایجاد کرده Covid داشبورد است.

Zoho کلاس جدید نرم افزار تلفن همراه را قادر می سازد که مدارس و کالج ها برای ارتباط با دانش آموزان خود را آنلاین. آن را جایگزین نیاز به مربیان برای استقرار چند از هم پاشیده برنامه های از جمله ویدئو کنفرانس ابزار است که در اصل به معنای برای کاربران کسب و کار و در برخی موارد ناامن استفاده کنید. با Zoho کلاس ها معلمان می توانند در دوره های, پخش زنده کلاس های به اشتراک گذاری تکالیف زیر مجموعه مهلت و جمع آوری پاسخ ها در یک رابط. Zoho کلاس ارائه شده است رایگان به تمام مدارس دولتی در هند. برای تمام مدارس دیگر آن را به رایگان برای تا 100 دانش آموزان است. مدارس می توانند با پرداخت 250 تومان به ازای هر دانش آموز در هر سال برای دانش آموزان اضافی.

برای فردی محیط های آموزشی از جمله کلاس های جوش و یا آموزش های حرفه ای Zoho پی اس تسهیل مجازی یادگیری مشارکتی و تعاملی حوادث. با یک کلیک دسترسی به پی اس در Zoho کلاس در دسترس خواهد بود در هفته های آینده. این جلسات آنلاین و وبینار نرم افزار Zoho جلسه در دسترس است به صورت رایگان به مدت سه ماه به دولت بدن. جلسه اجازه می دهد تا تماس ویدیویی گروهی تا 25 شرکت کنندگان در حالی که دیگر شرکت کنندگان می توانند از طریق پیوستن به صوتی. این در حال حاضر پشتیبانی تا 100 کنندگان است. تحت Zoho خالق Covid-19 نرم افزار برنامه Zoho ایجاد برنامه به صورت رایگان برای غیر سود و نهادهای دولتی درگیر در بیمار نظارت بر توزیع مواد غذایی و…. با استفاده از Zoho خالق یک کم کد برنامه پلت فرم توسعه.

به تازگی جامو و کشمیر دولت راه اندازی قلمرو اتحادیه اولین Covid پاسخ مرکز تماس در سرینگر. ClearWire فن آوری اجرا می شود که تماس مرکز با استفاده از Zoho میز مشتری پشتیبانی نرم افزار. Zoho در حال حاضر گسترش رایگان مجوز از Zoho میز به همه دولت های ایالتی برای فعال کردن آنها را برای کمک به شهروندان است.

Vembu همچنین دارای یک تصویر واضح و روشن در مورد چگونه همه گیر خواهد شد و تاثیر کسب و کار شرکت. “ما در حال صحبت کردن در حدود 30 درصد از تولید ناخالص داخلی از دست دادن در کشورهای مثل ما. تقریبا 45 درصد از درآمد ما می آید از ما. که تاثیر بر ما. اما برخی از بزرگتر سازمانها در حال تغییر به Zoho از بازیکنان دیگر” او می گوید.

بهبود در حال رفتن به طولانی مدت است و این نه تنها به دلیل همه گیر خود را. “با فرض این جهان می آید و به عملیات فردا, ما هنوز هم برای رفتن به تاثیر از بحران اقتصادی است و منجر به تحکیم در SaaS که در حال حاضر بیش از توجه” او می گوید و اضافه می کند “ما بیش از حد بسیاری از بازیکنان وجود دارد و مسائل در حال حاضر وجود دارد. این مسائل را در معرض دریافت کنید.”

به گفته وی شرکت با قوی ترازنامه توانایی تحمل هزینه ساختار و که خارج از کنترل خود را صرف هستند که این را زنده خواهد ماند. “شده است که در دراز مدت ما را طرح ریزی و است که چرا ما باقی می ماند اندک در آن زمان. ما همچنان به نوآوری و بازآموزی محصولات و طی شش ماه آینده به یک سال شما بیشتر نوآوری از ما” Vembu می گوید.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de