Gas leak in Visakhapatnam, Vizag civic body, LG Polymers chemical plant, Gopalapatnam,latest news on gas leak in Visakhapatnamوزیر Y S Jagan موهان ردی خواسته است مقامات منطقه را در هر مرحله ممکن است به صرفه جویی در زندگی می کند و اوضاع را تحت کنترل است. (ANI عکس)

بیشتر ویساکاپاتنام شهرداری شرکت در روز پنج شنبه خواست مردم ماندن در نزدیکی کارخانه شیمیایی که نشت گاز صورت گرفت در ساعت اندکی برای ماندن در خانه و با استفاده از یک پارچه مرطوب برای پوشش بینی و دهان.

حداقل شش نفر از جمله 8 کودک کشته شده اند و بیش از 100 بیمارستان بستری به علت نشت گاز صورت گرفت که در LG پلیمرهای شیمیایی گیاه در Gopalapatnam.

اخبار مرتبط

“وجود دارد (a) گاز نشت شناسایی شده در LG پلیمرها در Gopalpatnam. درخواست شهروندان در اطراف این مکان به بیرون آمدن از خانه ها به خاطر اقدامات ایمنی” در GVMC گفت: در یک صدای جیر جیر.

همچنین به عنوان خوانده شده| ویساکاپاتنام نشت گاز زندگی می کنند به روز رسانی: ساعت مودی صندلی اضطراری دیدار; 8 مرده 170 بیمارستان بستری و پس از استایرن نشت گاز

“لطفا با استفاده از پارچه مرطوب به عنوان ماسک برای پوشش بینی و دهان” به آن اضافه شده است. این GVMC گفت: آن مقامات در حال تلاش برای کاهش تاثیر نشت گاز با اسپری آب و سیستم آدرس عمومی استفاده می شود به درخواست مردم برای استفاده از ماسک است.

آمبولانس های آتش نشانی و پلیس رسیده اند, نقطه, مقامات گفت. وزیر Y S Jagan موهان ردی خواسته است مقامات منطقه را در هر مرحله ممکن است به صرفه جویی در زندگی می کند و اوضاع را تحت کنترل است.

شرکت کره جنوبی ال جی پلیمرها باعث می شود پلی استایرن و پلی استایرن منبسط چند منظوره پلاستیکی مورد استفاده برای ایجاد یک طیف گسترده ای از محصولات مصرفی مانند اسباب بازی و لوازم. آن شده است در عمل از سال 1961.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de