او با تاکید بر صنعت به اطمینان حاصل شود که اقدامات لازم صورت گرفته برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

اتحادیه وزیر Nitin مقامات آمریکا روز پنج شنبه گفت که او درخواست کرده است وزیر دارایی Nirmala Sitharaman برای تسریع پردازش بازپرداخت مالیاتی برای کسب و کار “به هر حال” در هشت روز به سهولت بحران نقدینگی مواجه شده بودن MSMEs در طول مستند.

وزیر گفت: او به طور مداوم در تماس با نخست وزیر و وزیر دارایی و وجود دارد “توجه جدی” در جریان در دولت در مورد رونمایی از یکی دیگر از بسته مالی به زودی. “GST و مالیات بر درآمد بازپرداخت نمی شوند منتشر شده و برای چند روز. من همچنین توصیه می شود که به هر حال این باید پردازش در عرض هشت روز به طوری که آن را کمک به نقدینگی. ما باید…این ابلاغ به وزیر اقتصاد” گفت: کرد.

اخبار مرتبط

پرداختن به یک وبینار برگزار شده توسط ایندور انجمن مدیریت وزیر برای MSME و حمل و نقل جاده ای و بزرگراه ها گفت: صنایع باید با نگه داشتن یک چشم انداز مثبت و روی فرصت هایی که ممکن است بوجود می آیند پس از COVID-19 همه گیر شده است.

او با تاکید بر صنعت به اطمینان حاصل شود که اقدامات لازم صورت گرفته برای جلوگیری از گسترش COVID-19. سازمان باید اطمینان حاصل شود که کارگران و مدیران در حال مراقبت از ارائه مواد غذایی, سرپناه و تأمین اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای او اضافه شده است. مقامات آمریکا اعلام کرد که همه ذینفعان باید با اتخاذ یک رویکرد یکپارچه برای آمدن بحران در حالی که حفاظت از زندگی و معیشت مردم است.

وزیر تاکید کرد که تمرکز ویژه ای نسبت به افزایش صادرات است که نیاز به ساعت. او بر نیاز به تمرکز بر جایگزینی واردات به جای واردات با تولید داخلی است. کرد در ادامه گفت ژاپن ارائه یک بسته ویژه به صنایع برای گرفتن ژاپنی سرمایه گذاری از چین و حرکت در جای دیگر. او اشاره کرد که این سناریو فعلی یک فرصت برای کشور است که باید برداشت.

برخی از مسائل عمده و برجسته توسط فعالان صنعت شامل افزایش ارائه 10 درصد از سرمایه در گردش را محدود به بودجه اضافی به 30 درصد سود برای کارگران باید بدانند COVID-19 آرامش در کار قوانین تعویق انداختن GST و پیشبرد مالیاتی, در میان دیگران. کرد مطمئن باشید نمایندگان همه ممکن است کمک از دولت است. وزیر گفت: او را بر مسائل مرتبط با بخش.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de