بیت المقدس, مه 7

اسرائیل در پارلمان اروپا روز پنج شنبه به تصویب اصلاحات به دو پایه قوانین سنگین اکثریت هموار کردن راه برای نخست وزیر بنیامین نتانیاهو به فرم یک به طور کامل عملکرد دولت وحدت ملی برای اولین بار از دسامبر سال 2018 است.

کنست یا پارلمان با 71 رای به 37 برای بازگشت به قدرت-های معامله بین نتانیاهو حزب لیکود و رقیب اصلی او نظامی سابق رئیس Benny Gantz آبی و سفید ،

صورتحساب بودند با حمایت نمایندگان نتانیاهو مرکز-راست بلوک به جز نمایندگان مجلس از Yamina که absented خود دلیل آن است که هنوز هم ناشناخته که آیا آن را وارد ائتلاف.

آبی و سفید و کار نمایندگان مجلس رای دادند به نفع مگر کار نماینده مجلس Merav Michaeli که مخالف دولت اورشلیم پست گزارش شده است.

لوایح لازم را برای آبی و سفید قادر به توصیه نخست وزیر نتانیاهو برای تشکیل یک دولت چهار شنبه شب مهلت برای جلوگیری از یک چهارم انتخابات کاغذ گفت.

بعد از آن نمایندگان حزب لیکود و آبی و سفید ارائه شده 72 امضا از نمایندگان مجلس توصیه کرد که نتانیاهو در تشکیل دولت بعدی به پرزیدنت رئوبن ریولین آن اضافه شده است.

پس از تایید توسط Rivlin نتانیاهو دو هفته برای تشکیل دولت بعدی.

توسعه یک روز پس از دادگاه عالی اسرائیل روز چهارشنبه حکم که نتانیاهو ممکن است تشکیل یک دولت جدید در حالی که تحت کیفرخواست به اتهام فساد مالی.

در حکم خود, 11 قضات گفت: هیچ قانونی به علت دخالت در ائتلاف توافق بین دو طرف است.

دادخواست علیه نتانیاهو بودند ظ توسط گروه های حمایت که خواسته دادگاه به ممنوعیت هر گونه متهم سیاستمدار از جمله نتانیاهو از اجازه برای تشکیل یک دولت جدید است.

نتانیاهو 70, مجرم شناخته شد در اوایل سال جاری به اتهام دریافت رشوه و تقلب و نقض اعتماد.

او هرگونه تخلف است. دادگاه او به تعویق افتاد با توجه به محدودیت های خود دست برداشت موقت وزیر دادگستری قرار داده شده در دادگاه پس از coronavirus بحران فوران و برنامه ریزی شده است برای شروع در اواخر این ماه.

نتانیاهو در حال امضا قرارداد با Gantz برای تشکیل یک دولت ملی در ماه گذشته پس از بی سابقه دور سوم انتخابات که دوباره نمی دهد کسی روشن حکم برای تشکیل دولت است.

معامله اجازه می دهد تا نتانیاهو به خدمت 18 ماه به عنوان نخست وزیر و پس از آن Gantz فرض قدرت برای 18 ماه آینده.

نتانیاهو اسرائیل طولانی ترین خدمت نخست وزیر برگزار کرده است بر روی قدرت به عنوان سرپرست و رهبر برای بیش از یک سال به بن بست سیاسی مانع از ایجاد یک دولت و باعث پی در پی انتخابات است.

خود را حاکم و حزب لیکود به عنوان بزرگترین حزب با 36 کرسی از 120 عضو کنست پس از سومین دور از انتخابات اما جناح راست بلوک رهبری او می تواند گارنر تنها 58 کرسی در حال سقوط کوتاه از اکثریت 61.

Gantz برنده حمایت از 61 اعضای کنست و لازم الاجرا توسط رئیس جمهور Rivlin برای تشکیل دولت بعدی اما او تصمیم به قطع معامله با نتانیاهو حتی در هزینه از تقسیم خود را آبی و سفید حزب با توجه به این مشکلات از کنار هم قرار دادن دولت و بسیار تقسیم اسرائیل و سیاست. PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de