رم, مه 7

محققان ایتالیایی ادعا کرده اند که آنها را با موفقیت توسعه یک واکسن حاوی coronavirus (Covid-19) است که به احتمال زیاد به کار بر روی انسان گزارش گفت:.

لوئیجی Aurisicchio مدیر عامل شرکت Takis شرکت توسعه دارو گفت: coronavirus نامزد واکسن است neutralised این ویروس در سلول های انسانی برای اولین بار در جهان عرب, اخبار, گزارش شده است.

“این است که پیشرفته ترین مرحله از آزمایش یک نامزد واکسن ایجاد شده در ایتالیا. انسان آزمایش انتظار می رود پس از این تابستان” Aurisicchio بیان شد که به ایتالیایی خبرگزاری ANSA.

“با توجه به Spallanzani بیمارستان تا آنجا که ما می دانیم که ما برای اولین بار در جهان تا کنون نشان داده اند خنثی سازی از coronavirus توسط یک واکسن. ما انتظار داریم که این اتفاق در انسان بیش از حد,” او اضافه شده است.

محققان آزمایش این واکسن بر روی موش هایی که تا به حال با موفقیت توسعه آنتی بادی است که مسدود شده این ویروس از آلوده کردن سلول. آنها بیشتر مشاهده شده است که پنج واکسن نامزدهای تولید تعداد زیادی از آنتی بادی و انتخاب دو با بهترین نتایج.

همه واکسن نامزدها در حال حاضر در حال توسعه هستند بر اساس مواد ژنتیکی از DNA و پروتئین “سنبله”, مولکولی نکته استفاده می شود coronavirus برای ورود به سلول های انسان است.

آنها با تزریق این به اصطلاح “الکتروپوریشن” تکنیک که متشکل از تزریق عضلانی به دنبال مختصری ایمپالس های الکتریکی به کمک واکسن به سلول و فعال شدن سیستم ایمنی بدن, این گزارش گفت:.

محققان بر این باورند که این باعث می شود خود را واکسن به خصوص موثر برای تولید کاربردی آنتی بادی در برابر “سنبله” پروتئین های خاص در سلول های ریه که بیشتر در معرض coronavirus.

“ما سخت در حال کار برای یک واکسن که از پژوهش ایتالیایی با یک ایتالیایی و فن آوری های نوین تست شده در ایتالیا ساخته شده و در دسترس برای همه” Aurisicchio به نقل از عرب نیوز گزارش.

“به منظور رسیدن به این هدف ما نیاز به حمایت ملی و بین المللی و موسسات و همکاران که ممکن است کمک به ما در سرعت بخشیدن به روند” او اشاره کرد.

تعداد کل Covid-19 عفونت و مرگ و میر و بهبود پس از همه گیر شروع افزایش یافته است به 213,013 در کشور است. IANS

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de