واشنگتن, مه 7

وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo روز چهارشنبه گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می داند که به اندازه کافی اعتماد به نفس است که کشنده coronavirus پدید آمده از یک آزمایشگاه در چین در ووهان.

“من نمی توانم بگویم چقدر در مورد اطلاعاتی که ما جمع آوری کرده اند با توجه به این. اما ما می دانیم که به اندازه کافی در حال حاضر به اعتماد به نفس این,” او در مصاحبه با فاکس نیوز.

Pompeo گفت که او دیده است شواهدی وجود دارد که این به احتمال زیاد از ووهان موسسه ویروس شناسی.

“خوشحال برای دیدن دیگر شواهدی که علیه آن است. ما باید رسیدن به انتهای آن است. است که چرا ما درخواست شده است برای ماه ها در حال حاضر به غربی ها به این اطلاعات دسترسی,” او اضافه شده است.

بیش از 70,000 آمریکایی ها فوت کرده اند با توجه به کروناویروس و بیش از 12 لاخ آزمایش مثبت برای COVID-19.

“آنچه که صورت گرفته است در اینجا نمی شود. ما می دانیم که این ویروس در آمد از ووهان چین. ما می دانیم که چینی ها می دانستند و در این مورد حداقل در ماه دسامبر و عمل نمی کند به اندازه کافی سریع است که سازمان بهداشت جهانی در دستور چینی موفق به اعلام این یک بیماری همه گیر در یک مد به موقع,” Pompeo ادعا.

“این نوع از چیزهایی که باعث این مشکل است. و من باید بگویم حتی امروز که من اینجا نشسته که ما انجام این مصاحبه ما هنوز هم اطلاعات ما نیاز دارید. ما هنوز ادامه به درخواست دولت چین به نوبه خود بیش از نمونه ها اجازه می دهد تا غربی ها در نگاه به این labs,” او گفت:.

“ما هنوز هم نیاز به اطلاعات نه تنها به کار در این بحران خاص اما برای انجام همه چیز ما می توانیم به پایین خطر است که چیزی شبیه به این اتفاق می افتد دوباره” Pompeo گفت.

جامعه بین المللی گفت: دیدم چه چین را به روزنامه نگار آمریکایی که آنها بیرون.

“ما دیدیم آنچه را که آنها به برخی از پزشکان که در اوایل مطرح پرچم و گفت: هی ما باید یک مشکل است. ما دیدیم که آنها فقط سرگردان نمی شود دوباره دیده,” او گفت:.

“ما شاهد این نوع رفتار است. این نوع از فعالیت آن چیزی است که رژیمهای درست مثل حزب کمونیست چین انجام دهد. آنها با پنهان کردن آنها نادیده گرفتن آنها و سپس انتشار دروغ تبلیغاتی است که ما در زمانی که آنها سعی پین آن در ایالات متحده است. به نظر می رسد برای همیشه لطفا برای پیش اما فقط چند هفته به عقب” آمریکایی دیپلمات است.

“کسانی که این نوع از چیزهایی است که رژیم مانند این انجام دهد. آن است که چرا دموکراسی شکوفا و رژیمهای درمان مردم خود—وجود دارد هزاران نفر از زندگی از دست رفته در چین بیش از حد—درمان خود مردم با توجه به کوچک زندگی,” او گفت:.

در سازمان بهداشت جهانی (WHO) در Pompeo گفت: آنها در حال تلاش برای ارزیابی آنچه که بهترین راه رو به جلو است.

“اجازه می دهد که به شکست دوباره غیر قابل قبول است. برای قرار دادن صدها میلیون دلار آمریکا برای این که اگر آن را در حال رفتن به ارائه نتایج غیر قابل قبول است,” او گفت:.

ایالات متحده گفت: مصمم است برای پیدا کردن یک راه خوب به طوری که آنها می تواند رهبر در بهداشت جهانی و سیاست است که زندگی را نجات داده در سراسر جهان است.

“این زندگی آمریکایی را نجات داد هنگامی که ما آن را خوب انجام دهد و رئیس جمهور تهمت درخواست کرده است که ما انجام می دهیم که در این وضعیت به عنوان” Pompeo گفت.

“این است که به سادگی نمی انجام آن ماموریت در نظر گرفته شده بود و به عنوان رئیس جمهور می گوید در مورد سازمان هایی که در حال چند جانبه در طبیعت اگر آنها کار خوب اگر آنها نمی, ما به سادگی نمی خواهید به بخشی از آن,” او گفت:. PTI

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ترجمه تخصصی مقاله