ایمیل به کارکنان گفت: Covid-19 و پس از آن مستند شده اند در اطراف برای برخی از زمان در حال حاضر.

Kotak Mahindra Bank (KMB) اعلام کرده 10 درصد کاهش در حقوق و دستمزد برای کارکنان درآمد بیش از lakh 25 تومان در سال در نظر, در حال تحول Covid-19 وضعیت. قطع موثر خواهد بود ممکن است در سال 2020 از طریق FY21 این بانک گفت: کارکنان خود را در یک ایمیل یک کپی از آن FE دیده است. وجود خواهد داشت هیچ تاثیری در حقوق کسانی که درآمد کمتر از 25 تومان لاخ.
KMB اولین بار است که در بخش بانکداری هند اعلام کاهش پرداخت پس از Covid-19 شیوع. جالب است که کاهش پرداخت آمده در زمانی که تحلیلگران در حال مشاهده KMB به عنوان رهبر در بانکداری خصوصی فضا.

ایمیل به کارکنان گفت: Covid-19 و پس از آن مستند شده اند در اطراف برای برخی از زمان در حال حاضر. “آنچه به نظر می رسید مانند یک دو-سه ماه پدیده در ابتدا تبدیل به یک بیماری همه گیر با پیامدهای جدی در هر دو زندگی و امرار معاش. از همه مهمتر آن است که به طور فزاینده ای روشن است که همه گیر است و نه دور در هر زمان به زودی. کل بشریت است و دعا و امید برای کشف واکسن و پادزهر” را گفت.

اخبار مرتبط

در پایان ماه مارس KMB و ترویج آموزه های Rs 25 کرور هر یک به PM-مراقبت صندوق و بانک متعهد دیگر `10 کرور به ماهاراشترا سانتی متر امدادی صندوق.

این ارتباط اظهار داشت که Covid-19 است wreaking ویران در اقتصاد که به نوبه خود تاثیر یک شرکت خدمات مالی مانند KMB. از این رو این بانک نیاز را مجددا هزینه های آن و عملیات به خوبی در پیشبرد برای اطمینان از پایداری کسب و کار است.

ایمیل یادآوری کارکنان است که پیش از این Kotak رهبری تیم اتحاد داوطلبانه تسلیم 15 درصد از پرداخت های خود را برای FY21 و معاون اجرایی-رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل Uday Kotak انتخاب کرده است را تنها یک نشانه و دستمزد برای سال. “در حال حاضر به نظر می رسد ما نیاز به گسترده تر مشارکت” ایمیل گفت.

در چند هفته گذشته کارشناسان بازار در گفت KMB بهتر است آماده به آب و هوا Covid طوفان از همسالان خود. کریستوفر چوب و جهانی سر از سهام استراتژی در بانک سرمایه گذاری Jefferies گفت: در سال های اخیر توجه داشته باشید که بانک از بین بردن HDFC بانک ICICI بانک از نمونه کارها خود را در حالی که افزایش KMB را وزنها.

“به دلایل احساسات بیش از منطق حرص & ترس را حفظ کند یکی از بانک. اما این خواهد بود که بانک است که بهترین تاریخ رو به رشد از طریق گذشته اعتبار منفی چرخه و در یک حرکت جالب, افزایش سرمایه سهام … احتمالا برای آماده شدن برای بار مشکل پیش رو” چوب نوشت: در یک مرجع به KMB.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de