اوتار پرادش دولت اعلام کرده است یک فرمان را به شما معرفی شدیدتر مجازات برای کسانی که به جرم حمله به کروناویروس رزمندگان. (فایل عکس)

اوتار پرادش تاج به روز رسانی: مصرف استرن از نظر حملات علیه سلامت کارگران و پرسنل پلیس و بهداشت کارگران در خط مقدم دولت را مبارزه با کروناویروس ها, Uttar Pradesh دولت در روز چهارشنبه اعلام فرمان به معرفی شدیدتر مجازات برای کسانی که مرتکب چنین جنایات. پاک توسط دولت روز چهارشنبه, Uttar Pradesh بهداشت عمومی و اپیدمی بیماری کنترل فرمان 2020 فراهم می کند برای حداکثر مجازات عمر اگر “مرگ ناشی از عمدی (COVID-19) رنج”.

در حالی که بخش 24 از فرمان بر “مجازات عمدی رنج” فراهم می کند به صورت دقیق حبس از 2 تا 5 سال برای هر فرد گناهکار “عمدا” آلوده کردن فرد دیگری با یک بیماری مسری بخش 26 بیشتر تجویز دقیق حبس به مدت حداقل هفت سال “اما ممکن است گسترش به حبس ابد”. آن را نیز فراهم می کند برای مجازات از جریمه اعم از Rs 3 لاخ به Rs 5 لاخ.

اخبار مرتبط

شدیدتر اقدامات زیر بخش 26 از فرمان اعمال می شود به کسانی که گناه باعث “مرگ با رنج زیر بخش های 24 و 25”. بخش 25 تعریف “جرم رنج” به عنوان آلوده پنج یا بیشتر افراد.

فرمان است که هنوز به دریافت موافقت فرماندار لازم در نظر تکرار حملات بر سلامت کارگران پزشکان و پرسنل پلیس در coronavirus وظیفه در چندین شهر در سراسر کشور. این مرکز بیش از حد به تازگی اعلام بیماری های همه گیر (اصلاحیه) فرمان سال 2020 ساخته شده است که حمله به پزشکان و پرستاران و سایر کارکنان بهداشتی درمانی غیر bailable جرم و مجازات تا هفت سال در زندان است.

فرمان آورده شده توسط یوگی Adityanath دولت نیز تجویز دقیق مجازات برای حمله به کارکنان بهداشتی درمانی از جمله مجازات بین شش ماه و 7 سال خوب اعم از 50,000 تومان 5 لاخ برای حمله و یا سوء رفتار با کارگران بهداشت پیراپزشکی کارکنان پلیس پرسنل بهداشت کارگران و یا هر تاج جنگجو مستقر توسط دولت, دولت, وزیر دارایی Suresh Khanna به خبرنگاران گفت:.

این فرمان همچنین پیشنهاد مجازات برای کسانی که تف بر تاج رزمندگان پرتاب پلیدی در آنها نقض انزوا هنجارهای طول قرنطینه و یا تحریک مردم به حمله و یا بی ادبی با تاج رزمندگان. “وجود خواهد داشت ارائه حبس برای 2-5 سال و جریمه تومان 50,000-2 لاخ برای این” خناس گفت.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de