هفت کارگران بستری در بیمارستان پس از نشت گاز گزارش شده در کارخانه کاغذ سازی در ریپور.

ریپور کاغذ کارخانه نشت گاز: حداقل هفت نفر پذیرفته شده اند به یک بیمارستان در ریپور پس از آنها در معرض گاز سمی که به بیرون درز از یک کارخانه کاغذ سازی. با توجه به گزارش های سمی نشت گاز گزارش شده در شاکتی مقالات هنگام تمیز کردن کار بود و در جریان است. کاغذ آسیاب واقع در تتلا ایجاد کرد. تمام هفت کارگران بستری شده است به یک بیمارستان دولتی. وضعیت سه تن از آنها گفته می شود مهم است.

“گاز سمی به بیرون درز از یک کاغذ, صنعت, شاکتی مقالات در حالی که تمیز کردن گیاه. هفت کارگران شده اند و در بیمارستان بستری. 3 منتقل ریپور برای درمان بیشتر,” Dipanshu Kabra IG بیلسپور توییتی. در همین حال یک تیم از کارشناسان پزشکی قانونی اعزام شده به نقطه ای برای تعیین دقیق علت نشت.

اخبار مرتبط

توسعه بر می آید یک روز که حداقل 10 نفر کشته و صدها نفر مجبور به عجله به بیمارستان در ویساکاپاتنام منطقه آندرا پرادش پس از نشت گاز در LG پلیمرهای گیاهی.

جزئیات بیشتر در حال انتظار.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net