Discoms of Uttar Pradesh, Karnataka, Telangana and Jammu & Kashmir/Ladakh are the largest defaulters, with their dues to NTPC for power purchased being 80% of the total.Discoms از اوتار پرادش و کارناتاکا, Telangana و جامو و کشمیر/Ladakh بزرگترین defaulters با حق خود به NTPC برای قدرت خریداری شده که 80 ٪ از کل.

تحت فشار قرار دادند به دیوار توسط معاند امتناع از چندین برق شرکت های توزیع (discoms) به پرداخت بیش-به دلیل پرداخت دولت-اجرا تولید کننده قدرت NTPC به زودی از مرکز آن موافقت به استناد به ندرت استفاده می شود موافقت نامه سه جانبه (TPAs).

این توافق نامه برای اولین بار در امضا FY02 و تمدید برای یک دهه در سال 2016 را از آن وقت در بانک مرکزی هند (RBI) به کسر این مقدار به طور پیش فرض از دولت مربوطه دولت حساب با بانک مرکزی است.

اخبار مرتبط

Discoms’ بیش از-عوارض — صورت حساب است که پرداخت نشده باقی مانده برای بیش از 60 روز در حال افزایش است و تقریبا بی وقفه در طول سال و spiraled 242 ٪ در سال برای یک سطح از 10,500 تومان کرور روپیه توسط FY20 پایان. Discoms از اوتار پرادش و کارناتاکا, Telangana و جامو و کشمیر/Ladakh بزرگترین defaulters با حق خود به NTPC برای قدرت خریداری شده که 80 ٪ از کل.

“NTPC حال بررسی تمام گزینه های ممکن (برای دریافت حق سنوات discoms پاک) از جمله نزدیک شدن به GoI برای استناد به مفاد TPA” این شرکت گفت: آهن در پاسخ به یک پرس و جو در این زمینه است.

تسهیلات هرگز استفاده شده است NTPC به عنوان اتحادیه قدرت وزارت توصیه می شود آن را در برابر آن نیایش.

به عنوان در هر TPAs (29 عدد) که RBI دولت مرکزی (از طریق اتحادیه قدرت وزارت) و دولت/UTs نگران هستند امضا بانک مرکزی مورد نیاز است به کسر مقدار برابر با discoms’ بیش غرامت به NTPC از حساب دولت/UT و پرداخت آن به طور مستقیم به قدرت تولید. RBI متولی این حساب که همه مالیات devolutions از دولت مرکزی جریان است.

البته اگر TPA ارائه واقعا اجرا به دولت که در یک بحران بزرگ مالی در این مقطع خواهد بود آمار بد.

معمولا, این کشور بزرگترین ژنراتور برق می فرستد از مقررات اعلامیه به discoms به زور آنها را برای روشن شدن حق. به عنوان آهن گزارش شده است NTPC او مطلع بود discoms از یک میزبان از کشورها از جمله اوتار پرادش بیهار Odisha Telangana, آندرا پرادش و کارناتاکا از محدود کردن منبع تغذیه از مارس 10, اگر صورتحساب پاک نیست به زودی. طبق این اعلامیه نوشته شده توسط FE این شرکت بارها و بارها یادآوری متحده برای پاک کردن صورتحساب اما فایده ای نداشت.

“پس از آن بر اساس تعهدات در برابر غرامت برجسته و با در نظر غالب اورژانس پزشکی در حساب Covid-19, NTPC معوق کسانی که اعلامیه” این شرکت گفت: FE. “با این حال شدید پیگیری ادامه دارد (با آمریکا),” به آن اضافه شده است.

جدا از زیر با discoms برای مصادره حق شرکت نیز بررسی تمام گزینه های دیگر مانند استقراض از بازار برای پر کردن شکاف نقدینگی ناشی از پرداخت به صورت پیش فرض.

به طور کلی discoms غرامت به تولید قدرت در سراسر هند از جمله بخش خصوصی واحد در ایستاده بود متناوب تومان 90,577 کرور در پایان ماه مارس سال 2020 تا 41 درصد از سال قبل است. حدود 88 درصد از این (Rs 79,829 کرور) بودند ‘بیش از غرامت’. کل مقدار مقرر خواهد بود و حتی بالاتر اگر زمان فاکتور های پرداخت نشده از عمده قدرت بازیکنان مانند Adani قدرت و GMR انرژی محاسبه می شود. برای اطمینان از منبع تغذیه بدون وقفه در وسط کشور گسترده مستند برای جلوگیری از شیوع کروناویروس اتحادیه قدرت وزارت در اواخر ماه مارس تا به حال آرام پرداخت هنجار برای discoms و خواسته NTPC نه به محدود کردن عرضه به کشورهای حتی اگر discoms نمی پرداخت.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de