تعداد موارد جدید از رمان ویروس شروع به پریدن کرد 11,231 در 24 ساعت گذشته این کشور coronavirus گروه ضربت گفت.

بیش از نیمی از تمام مرگ و میر در مسکو, مرکز روسیه شیوع آن در روز پنج شنبه گزارش داد یک رکورد یک شبه افزایش 6,703 موارد جدید.

روسیه رسمی تلفات باقی می ماند که بسیار پایین تر از در بسیاری از کشورها افزایش یافت و به 1,625 پس از 88 نفر یک شبه گروه ضربت گفت.

سرگئی سوبیانین مسکو شهردار گفت: موارد تایید شده بودند و در حال افزایش سرمایه از آنجا که مقامات تا به حال به شدت افزایش تست و این وضعیت تا به حال در واقع تا حدودی تثبیت شد.

روسیه می گوید آن را انجام داده است بیش از 4.8 میلیون coronavirus آزمون.

رئیس جمهور ولادیمیر پوتین در روز چهارشنبه حمایت از یک طرح مطرح شده توسط سوبیانین به تدریج شروع به بلند کردن برخی از مستند محدودیت های پس از مارس 12, اجازه می دهد برای مثال برخی از امکانات صنعتی برای شروع کار.

مسکو و سایر مناطق روسیه در هفته ششم از مستند.

ساکنان پایتخت گفته شده است به ماندن در خانه به جز در شرایط خاص مانند رفتن به خرید مواد غذایی و دارو است. آنها باید برای به دست آوردن دیجیتال مجوز برای سفر به هر نقطه عمومی و یا خصوصی حمل و نقل.

روسیه نسبتا پایین مرگ و میر باعث شده است تا برخی از منتقدان کرملین نشان می دهد که مقامات ممکن است پوشش واقعی تلفات شیوع بیماری با عدم به درستی شناسایی coronavirus مرگ و میر مانند.

مقامات انکار آن اتهامات اشاره به این که روسیه شیوع کروناویروس بعد از شروع در بسیاری از کشورهای دیگر اجازه می دهد آن را برای آماده سازی بهتر برای این بیماری همه گیر.

روسیه در حال حاضر پنجمین شماره از موارد در جهان با توجه به شمارش نگه داشته و توسط جان هاپکینز در ایالات متحده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de