SBI, bank, MCLR, Senior Citizens, home loan accounts, term depositsSBI معرفی SBI Wecare سپرده ” برای شهروندان ارشد در خرده فروشی زمان واریز بخش.

کشور بزرگترین وام دهنده بانک دولتی هند (SBI) اعلام کرده است که کاهش آن MCLR 15 bps در تمام tenors. یک سال MCLR پایین می آید به 7.25 درصد در سال از 7.40 درصد در سال با اثر از مارس 10 سال 2020 است. این دوازدهم متوالی کاهش در بانک MCLR.

در نتیجه تربیه واجد شرایط وام مسکن حساب (مربوط به MCLR) ارزان تر خواهد شد تقریبا. Rs 255.00 برای 30 سال وام از Rs. 25 لاخ.

اخبار مرتبط

از نظر نقدینگی کافی در سیستم و همچنین با بانک SBI آلو نرخ بهره آن در خرده فروشی سپرده های مدت 20 بیت بر ثانیه برای ‘تا 3 سال’ تنور موثر از مارس 12 سال 2020 است.

برای حفاظت از منافع شهروندان ارشد در زمان سقوط نرخ رژیم به بانک معرفی یک محصول جدید ‘SBI Wecare سپرده” برای شهروندان ارشد در خرده فروشی TD بخش. تحت این محصول جدید اضافی 30 bps حق بیمه قابل پرداخت خواهد بود برای ارشد شهروند خرده فروشی سپرده های بلند مدت با “5 سال و بالاتر” تنور تنها. این طرح می تواند در اثر تا 30 سپتامبر سال 2020 است.

در نتیجه نرخ موثر بهره خرده فروشی TDs از شهروندان ارشد خواهد بود:

  • برای خرده فروشی TD از ‘زیر 5 سال تنور: 50 واحد بالاتر از نرخ قابل استفاده برای عموم مردم (بدون تغییر در حق بیمه)
  • برای خرده فروشی TD از 5 سال و بالاتر’ تنور (محصول جدید): 80 واحد بالاتر از نرخ قابل استفاده برای عموم مردم (30 bps حق بیمه اضافی). این حق بیمه اضافی را نمی توان قابل پرداخت در مورد خروج زودهنگام از جمله سپرده است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de