کیپ تاون, مه 7

بسته شدن آفریقای جنوبی مدارس هفت هفته پیش متوقف ملی تغذیه برنامه ارائه وعده های غذایی به 9 میلیون بسیار فقیر, کودکان, پر کردن شکم خود و کمک به آنها را از طریق کلاس درس بعد به آموزش و پرورش.

در حال حاضر بالقوه بحران گرسنگی در یمن ،

این مشکلات اقتصادی شده است شديد از رئيس جمهور سیریل Ramaphosa دستور داد اکثر شهروندان به ماندن در خانه و توقیف تمام اما ضروری کسب و کار در اواخر ماه مارس است.

“ما بچه ها اینجا در مدرسه که ضعف (از گرسنگی)” گفت: Shireen Valentyn, 41 داوطلب در Hoofweg مدرسه ابتدایی در فقیر آبی فراز جامعه در کیپ تاون است.

مدرسه برای کلاس بسته است اما ارائه کودکان و نگهبان وعده های غذایی به عنوان بخشی از یک طرح اضطراری منحصر به فرد به آفریقای جنوبی کیپ غربی استان خبر داد.

“در کودکان و نوجوانان ما وجود دارد مقدار زیادی از گرسنگی” Valentyn گفت. در صبح آنها صف در سرما برای فرنی. بعد خطوط مجزا از کودکان و بزرگسالان با صبر پلاستیکی جعبه ناهار برای یک وعده غذایی ظهر از پخته گردوی سفید و کنسرو ماهی breyani.

آفریقای جنوبی بازگشایی برخی از بخش های اقتصاد در مارس 1 به عنوان دولت به دنبال kickstart یک لکنت زبان اقتصاد.

مدارس انتظار می رود که بخشی از بازگشایی بعد از این ماه با دانش آموزان دیده می شود در کلاس از 1 ژوئن.

اما یقین است بیش از زمانی که مدرسه ملی تغذیه برنامه را از سر ستون فشار بر خانواده های فقیر در تلاش برای پایان می رسد دیدار.

وزارت آموزش و پرورش را پاسخ نمی دهند بلافاصله به درخواست برای اظهار نظر در مورد این مدرسه وعده غذایی برنامه.

“من همچنین نگران ویروس اما هیچ چیز وجود دارد که ما می توانیم انجام دهیم چرا که ما نمی توانیم گرسنه ماندن” گفت: مادر و دو Thabisa Nete, 33, او به عنوان یک وعده غذایی گرم در Vuyani مدرسه ابتدایی در شهر کیپ تاون را Gugulethu township.

دانشگاه کیپ تاون کودکان موسسه گفت: قبل از همه گیر یک چهارم از آفریقای جنوبی را تحت سپاس بودند مواد مغذی توقف و 6.4 میلیون کودک زیر 18 سال جان سالم به در کمتر از $32 ماه است.

دولت در حال توزیع بیش از 250.000 اضطراری بسته مواد غذایی به خانواده های فقیر تا پایان مارس به توسعه اجتماعی در گفت و ارائه اضافی 50 میلیارد برامدگی لبه طبقات سنگ به صورت کمک هزینه های اجتماعی.

اما فعالان حقوق کودک هنوز هم هشدار می دهند از یک “بحران گرسنگی”.

“قطعا وجود دارد یک بحران گرسنگی و … از دیدگاه کودکان, من می خواهم بگویم که این یک شديد مفهوم توانایی خود را برای زنده ماندن” گفت: Nurina متحد و مدیر اجرایی در آموزش و پرورش برابر قانون مرکز (EELC).

این EELC یکی از پنج گروه لابی Ramaphosa بلافاصله پس از راه اندازی مجدد ملی تغذیه طرح و یا جایگزین کردن آن با جایگزین مناسب مانند مواد غذایی کوپن به عنوان برخی از کشورهای دیگر انجام داده اند و یا افزایش های قابل توجهی برای حمایت از کودکان کمک های مالی. — رویترز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de