نظامی رسمی شناسایی شد توسط سی ان ان به عنوان یک نوکر شخصی به مغلوب ساختن پیشی جستن.

“ما به تازگی مطلع در کاخ سفید واحد پزشکی که عضو ارتش ایالات متحده که با این نسخهها کار در کاخ سفید پردیس دارای آزمایش مثبت برای کوروناویروس. رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور باید پس از آزمایش منفی برای این ویروس و آنها باقی می ماند در سلامت بزرگ” سخنگوی هوگان Gidley در بیانیه ای گفت.

Gidley کاهش یافته است به ارائه جزئیات بیشتر در مورد این عضو نظامی نقش در کاخ سفید است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر تست شده حداقل دو بار برای coronavirus و هر دو بار آزمایش منفی است. یک تست در آوریل 2 بیرون آمد منفی کاخ سفید گفت. کاخ سفید مشاور کلیان کانوی گفت: در روز پنج شنبه رئیس جمهور شد و در حال آزمایش به طور معمول.

در آوریل 3, کاخ سفید گفت که هر کسی انتظار می رود در نزدیکی تهمت یا پنس داده خواهد شد سریع COVID-19 آزمون از فراوانی از احتیاط.

کاخ سفید کارکنان مشغول به کار در غرب گرا شده اند با پوشیدن ماسک در اطراف رئیس جمهور و یا هر یک از دیگر. در طول سفر به آریزونا در روز سه شنبه رئیس جمهور پرسنل نظامی Secret Service عوامل و دستیاران کاخ سفید نمی پوشیدن ماسک.

روز چهارشنبه در دیدار با پرستاران که ایستاده بودند از نزدیک در اطراف او در دفتر بیضی تهمت اشاره کرد که هر کس تا به حال تست شده برای coronavirus و کنایه آمیز است که او امیدوار آزمون کار کرده است. یک مهمان سرفه چند بار به دست او در طول این رویداد.

مغلوب ساختن پیشی جستن مورد انتقاد قرار گرفته است برای دادن پیام های مخلوط در هنگام دست زدن به او از این بیماری همه گیر. پیش از سفر به آریزونا برای بازدید از یک ماسک کارخانه گفت: به احتمال زیاد فصل یک وجود دارد. او می پوشند ندارد در طول سفر و گفت: بعد از آن او تا به حال انجام نشده است و بنابراین پس از توصیه Honeywell اجرایی شد که در آن لازم نیست.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de