Johnson's first marriage was to socialite Allegra Mostyn-Owen, between 1987 and 1993. (File image)جانسون اولین ازدواج برای جامعه Allegra Mostyn-اوون بین سالهای 1987 و 1993. (فایل تصویر)

بوریس جانسون تبدیل به اولین نخست وزیر بریتانیا به طلاق در حالی که در 250 سال به عنوان مقالات ثبت شده توسط خود را در هند-منبع سابق, همسر, مارینا ویلر در اوایل سال جاری اعطا شد به تازگی.

55 سال اعلام کرده بود خود را از نامزدی با نامزد کری Symonds به زودی پس از فرمان مطلق واصل شد در ماه فوریه است. Symonds, 32 که نقل مکان به خیابان داونینگ با جانسون در ماه ژوئیه سال گذشته به هنگام تولد به نوزاد خود را پسر Wilfred Lawrie نیکلاس جانسون در روز شنبه ،

اخبار مرتبط

با توجه به “Daily Mirror’ Johnson, طلاق از Wheeler, همسر دوم خود شد نهایی با اعطای این حکم فقط قبل از تولد نوزاد در مارس 29.

ویلر که مادر شیب سینگ مورد ستایش قرار داد از پنجاب یک وکیل مدافع و مقاله نویس که دارای چهار رشد کودکان با جانسون.

در فوریه 18, او به دست آمده اجازه از مرکزی دادگاه خانواده در لندن به درخواست برای یک حکم مطلق سند قانونی پایان دادن به ازدواج است.

این روزنامه معتقد است مدارک واصل شد “بلافاصله” و اعتقاد بر این است جانسون و ویلر می تواند هر یک را تا پایان با 4 میلیون پوند از طلاق حل و فصل است.

ویلر که قبلا نوشته شده در مورد زنده ماندن در سرطان است که با توجه به انتشار ‘از دست رفته حیاط’ در مورد مادرش که با او ازدواج پدر, BBC خبرنگار خارجی چارلز ویلر در سال 1962.

جانسون اولین ازدواج برای جامعه Allegra Mostyn-اوون بین سالهای 1987 و 1993. با طلاق او را تبدیل به اولین نخست وزیر بریتانیا به طلاق در حالی که در پس آگوستوس FitzRoy, دوک, Grafton در 1769.

دوک به حال شوکه گرجستان جامعه در زمانی که او تا به حال یک امر عمومی با معشوقه نانسی پارسونز.

اهمیت بودند بیشتر پیچیده به عنوان همسر او باردار شد عاشق او ارل از بالا Ossory با یک قانون از مجلس شورای اسلامی تصویب شد اعطای طلاق خود را در ماه مارس 1769.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de