ما نماینده ویژه زلمای خلیل زاد سفر می آید نگرانی است که افزایش حملات طالبان و coronavirus همه گیر می تواند معامله بالقوه ضربات کشنده را متوقف تلاش برای پایان دادن به چندین دهه درگیری در افغانستان است.

در هر توقف خلیل زاد “را خواستار حمایت فوری کاهش خشونت شتاب جدول زمانی برای شروع از داخل افغانستان مذاکرات و همکاری میان همه طرف در پرداختن به COVID-19 همه گیر در افغانستان” وزارت امور خارجه گفت:.

بیانیه ای را فاش نمی کند برنامه دقیق از خلیل زاد سفر که روز سه شنبه آغاز شد.

این دومین سفر او ساخته شده است که از آوریل 12 در میان همه گیر برای نجات یک Feb. 29 پیمان که او و طالبان دوم در دستور ملا عبدل غنی برادر, امضا برای یک مرحله به مرحله خروج نیروهای آمریکا از امریکا طولانی ترین جنگ.

موفق ابتکار می تواند به ما کمک کند رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان او به دنبال انتخاب مجدد در نوامبر است.

خلیل زاد وزارت امور خارجه گفت: خواهد مطبوعاتی طالبان “برای اجرای کامل” از Feb. 29 قرارداد.

در دهلی نو یک کلید حامی دولت افغانستان خلیل زاد به بحث در مورد نقش هند در حفظ صلح و او را به برگزاری مذاکرات در روند صلح در اسلام آباد به وزارت امور خارجه گفت:.

پاکستان ارائه پناهگاه و حمایت های دیگر به طالبان برای چندین دهه به عنوان بخشی از یک استراتژی برای بلانت تاثیر در کابل از هند اسلام آباد زمان دشمن با توجه به مقامات آمریکایی. پاکستان را رد می کند حمایت کرد.

آمریکا-طالبان مقابله به نام طالبان به انتشار تا 1000 دولت زندانیان و از کابل به رایگان تا 5000 طالبان زندانیان قبل از مذاکرات صلح که برای شروع در مارس 10.

اما اختلاف بر سر سرعت و میزان انتشار بین شبه نظامیان و دولت از رئیس جمهور اشرف غنی که یک حزب به این توافق کمک کرد تاخیر انداختن مذاکرات است.

مذاکرات نیز متوقف شده است توسط یک دشمنی بین غنی و رقیب خود عبدالله عبدالله که هر دو ادعای پیروزی در یک مورد اختلاف سپتامبر انتخابات و افزایش حملات طالبان.

طالبان باید نصب شده بیش از 4500 حملات پس از امضای Feb. 29 مقابله, با توجه به داده ها دیده می شود خبر داد. استان ها, سخت ترین ضربه در حال آنهایی که با اکثر COVID-19 عفونت. داعش و سرزنش کابل و ایالات متحده برای افزایش خشونت است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de