vizag gas leak, indian navy, visakhapatnamده ها تن از مردم آسیب دیده از نشت گاز از یک گیاه در Vizag. (عکس/نیروی دریایی هند)

Vizag نشت گاز: هند نیروی دریایی فراهم کرده است پنج Portable Multi-خوراک اکسیژن Manifolds (مادر) مجموعه به پادشاه جورج بیمارستان (KGH) برای کمک به ارائه کمک به قربانیان نشت گاز از LG پلیمرها ویساکاپاتنام. با توجه به نیروی دریایی هند فنی تیم از نیروی دریایی کارخانه کشتیسازی ویساکاپاتنام (NDV) با عجله به KGH برای کمک به نصب و راه اندازی سریع از مادر به تامین اکسیژن به تعداد زیادی از بیماران است.

اخبار مرتبط

به عنوان گزارش شده توسط فایننشال اکسپرس آنلاین, زودتر, Portable Multi-خوراک اکسیژن منیفولد سیستم طراحی شده توسط NDV. “این انجام شد به فعال کردن یک ادم تنومند و بدقواره اندازه اکسیژن بطری برای تامین اکسیژن به شش بيمار به طور همزمان به COVID-19 بيمار. حدود 25 چنین مجموعه ارائه شد به دولت های منطقه برای استفاده در COVID-19 تعیین شده بیمارستان قبلا” گفت: نیروی دریایی هند.

آنچه که در این چند قابل حمل-خوراک اکسیژن منیفولد سیستم ؟

این سیستم با استفاده از یک 6-راه شعاعی هدر است که مجهز به یک تک سیلندر. کل این سیستم عملیاتی ساخته شده توسط تولید یک تنظیم خوب کاهنده. همچنین برای اتصال اکسیژن سیلندر و قابل حمل در مادر وجود دارد آداپتورهای خاص از ابعاد لازم.

ویساکاپاتنام نشت گاز: آنچه که در واقع اتفاق افتاده است

تا کنون اکسیژن ارائه تسهیلات است که برای یک فرد بیمار از طریق یک venti ماسک. از نظر جهانی و همه گیر از COVID-19 NDV ساخته شده است این سیستم که به منظور کمک به حدود 5-8 درصد از بیماران.

با توجه به نیروی دریایی هند اولیه دادگاه برای مادر انجام شد در MI اتاق در کارخانه کشتیسازی نیروی دریایی ویساکاپاتنام پس سریع تر محاکمه در نیروی دریایی بیمارستان INHS کلینی. راه اندازی قابل حمل مادر در زمان صرف نیم ساعت بود و آماده برای استفاده است. کارخانه کشتیسازی نیروی دریایی ویساکاپاتنام در حال حاضر شروع به ساخت این بچه است و تحویل به دولت محلی در مبارزه با COVID-19 بیماری همه گیر.

آنچه امروز اتفاق افتاده است در ویساکاپاتنام

با توجه به عمده نشت گاز از یک کارخانه شیمیایی, 160 افراد مبتلا بودند با عجله به KGH ویساکاپاتنام.

همه منابع انسانی و تجهیزات قرار داده بودند به استفاده از برای مقابله با بحران از جمله Portable Multi-خوراک اکسیژن سیستم منیفولد از نیروی دریایی هند.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net