احمقانه من. شما نمی توانید فقط بستگی غازها اگر شما به دنبال سرگرمی است. آنها اصرار پیشرو خود مشکل زندگی می کند در تلاش انسان برای بازیگران آنها را به عنوان کمدین. عصب.

من تا به حال مشاهده شده است غازها در پارک مجاور تا زمانی که آن را بسته است. غازها شد مشکلی نیست. آنها squawked و honked و رژه در اطراف خود-مهم waddles به عنوان غازها انجام دهد. لذت بخش است.

مردم مشکل است. آنها اطاعت اجتماعی-دورى قوانین. آنها بیش از حد بودند هجوم آوردند به پارک squawking و بوق و waddling در اطراف بزرگ و آشکار شدند. به مردم انجام دهد. نه به عنوان amusingly به عنوان غازها.

بنابراین با هیچ پارک در دسترس من شروع به توجه و نزدیک به یک جفت از غازها که تا به حال راه اندازی خانه داری در بانک هادسون در نزدیکی ساختمان آپارتمان. این زن تا به حال ساخته شده است یک لانه در بالای شیب دار بانک از rip rap برابر یک زنجیره لینک حصار. در طرف دیگر آن یک بیت از چمن که مرد گشت, صدای خش خش به اجرای parametres انسان/غاز فاصله که او احساس مناسب بودند.

من تو را دیدم هرگز زن حرکت از تخم مرغ خود را. در واقع من در واقع هرگز دیدم تخم مرغ, من فقط فرض آنها در زیر او. مطمئن شوید به اندازه کافی یک روز مرد و زن شنا با پنج کوچک goslings. آنها باید فقط از تخم در آمده. این آغاز بهار خوب من فکر کردم نه به ذکر است یک کمی خوب مقاله در مورد کاراگاه پرندگان و تولد زندگی در یک زمان از انسان پریشانی.

من فکر کردم این امر می تواند مانند قبل زمانی که من و همسرم اغلب تماشا اعتقاد من همان غاز جفت مشابه با نوزادان. یک روز دیدیم که کل گروه را ترک ساحل پس از پدر و مادر به جز یک dawdler بود که مجبور باشید در چیزی جالب در زیر یک سنگ. ناگهان جوان غاز هنوز فازی در نوزاد خود را پر نگاه کرد و دید آن خانواده پارو دور. آن ساخته شده است یک خط تیره دیوانه برای آب افتاد و غلت سر, بیش, بزرگ, وب گردنی پا در یک pratfall ساخته شده برای یک, خنده دار, صفحه اصلی تصویری.

من می دانستم آن pratfall به gosling, فقط یک چاقو از وحشت و سقوط. هنوز نوزاد به سرعت دوباره آن خانواده است. ما منتظر. هیچ آسیبی انجام می شود. شما می توانید ببینید که چرا من تا به حال امید زیادی در این سال است.

دو یا سه بارانی و سرد روز گذشت تا من تو را دیدم دو غازها بزرگسالان دوباره. تنها یک گاسلینگ با آنها بود. من نمی توانستم روند آنچه اتفاق افتاده بود برای اولین بار در. من فکر کردم شاید آن یک جفت مختلف و یا شاید دیگر goslings رفت و در جایی خود را. اما من می دانستم که امکان پذیر نیست. Goslings کمتر از یک هفته برو نیست ترک پدر و مادر خود را پشت سر گذاشت. در چند روز بیشتر تنهاست گاسلینگ رفته بود بیش از حد.

آنها ممکن است قربانی از آب و هوا. آنها می تواند خورده شده است توسط شاهین گمان می کنم. وجود ماهی در هادسون که خوردن goslings? من نمی دانم.

این غم انگیز بود. و جای تعجب disorienting. در ذهن من تا به حال خوب طراحی اتاق کمدی رفتن. غازها من بودند بازیگران. هیچ چیز بد قرار بود به اتفاق می افتد به آنها. طرح ساده بود و رضایت بخش — این goslings رشد می کنند. وجود خواهد داشت موانع جزئی بلکه به عنوان coronavirus منحنی مسطح آنها را فربه. اواخر بهار خوب خواهد بود برای همه ما.

هیچ گونه شانس و اقبال حداقل برای goslings. و واقعا من باید بهتر شناخته شده اند. مرگ است که مشترک برای جوان غازها به عنوان آن را برای تمام حیوانات جوان است. در سال های اخیر در میان کانادا غازها که مهاجرت در امتداد اقیانوس اطلس هوایی پرندگان مهاجر 30% از جفت خود را از دست داده تمام نوزادان در سه هفته اول.

ما انسان ها نیست در صورت احتمال آن, اما شانس ما را تغییر داده اند به تازگی و بسیاری از ما احتمالا آگاه تر از میزان مرگ و میر از ما استفاده می شود. ما را به انجام آنچه ما می توانیم به نگه داشتن ما چانه و نقاب. اما یک استراتژی شکست خورده برای من بود وانمود کند که زندگی غازها هستند بهتر از خود ما است.

من هیچ ایده چه چیزی غازها احساس می کنم در مورد از دست goslings. اگر آنها تجربه احساسات ظریف مانند غم و اندوه آنها نمی اکسپرس آنها را در راه است که من درک می کنم. من کاملا مطمئنم که آنها را دلسرد و یا افسرده. آنها می توانند زندگی 25 سال و جفت به طور کلی با هم ماندن و ساختن یک لانه در هر سال, هر آنچه که اتفاق افتاده است و آخرین بار.

در حال حاضر که من آزاد غازها از من قبلی طرح چگونه من احساس می کنم در مورد آنها ؟ جورج Gaylord سیمپسون یک زیست شناس تکاملی که نوشته زیبا در مورد جهان طبیعی یک بار مطرح شده این سوال که “چه خوب است که یک پنگوئن؟” — که من از آزادی از خواندن به عنوان “چه خوب است که یک غاز؟” آن را در گرو چه چیزی شما را به معنای “خوب,” او گفت: رد نالایق تعاریف مربوط به tastiness و دیگر فایده راه های که در آن حیوانات وحشی ممکن است به نظر می رسد “خوب” به انسان است.

او گفت: “اگر شما ببخش یک کلمه را تغییر دهید: “اگر منظور شما” خوب است آن را به عنوان خوب به خودی خود به یک موجود زنده لذت بردن از زندگی,’ شما در حال زمخت احمق و یا باطل. من با شما موافقم و من برادر خود را به عنوان به خوبی به عنوان غاز است.”

موفق باشید به غازها. موفق باشید به همه ما است.

© 2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de