در داروسازی به دست آورده معروفیت کمتر از یک دهه پیش هنگامی که آن را به معرفی یک درمان است که در اصل برای درمان هپاتیت C در قیمت 1000 $در هر قرص.

خشم عمومی بیش از هزینه Sovaldi در سال 2013 – با وجود این که آن را یک پیشرفت عظیم بیش از موجود به همان اندازه گران درمان – مشتعل یک بحث ملی در نمایشگاه قیمت گذاری برای داروهای تجویزی است که صنعت داروسازی مبارزه کرده است برای منحرف کردن زمان.

که در واکنش به کاهش قابل توجهی در میان coronavirus همه گیر که در طی آن داروسازان’ تلاش برای توسعه واکسن و درمان در نظر گرفته شده است ضروری برای مبارزه با یک بیماری است که آلوده به برخی از 3.7 میلیون نفر کشته و بیش از 258,000 در سراسر جهان است.

جلعاد در حال حاضر در کانون توجه دوباره پس از داده ها نشان داد داروی ضد ویروس remdesivir کمک به کاهش بستری در بیمارستان برای COVID-19 بيمار و آمریکا مجاز گسترده ای اضطراری با استفاده از درمان است.

وال استریت تحلیلگران می گویند remdesivir می تواند تولید $750 میلیون یا بیشتر در فروش در سراسر جهان در سال آینده و 1.1 میلیارد دلار در سال 2022 با فرض اینکه همه گیر همچنان ادامه دارد. اما جلعاد و دیگر داروسازان نیاز به جلوگیری از ظاهر بهره گیری از بهداشت جهانی بحران به چنگک جمع کردن در سود با توجه به صنعت داروسازی مشاوران سابق و تنظیم کننده.

“این یک فرصت فوق العاده ای برای تولید کنندگان مواد مخدر” برای بهبود این صنعت تصویر گفت: Ed Schoonveld مواد مخدر قیمت گذاری کارشناس در شرکت مشاوره ZS همکاران. “شده است وجود دارد به شدت منفی تمرکز بر روی قیمت مواد مخدر.”

جلعاد اجرایی دانیل o’day, در این پست فقط بیش از یک سال است اقدام با احتیاط. این شرکت اهدا به اندازه کافی remdesivir برای حداقل 140,000 بیماران برای توزیع توسط دولت ایالات متحده برای بیمارستان ها در سراسر کشور.

در دیدار با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید در روز جمعه o’day متعهد به ایجاد درمان های در دسترس برای کسانی که نیاز دارند.

جلعاد همچنین با هدف افزایش در سراسر جهان تولید و به عرضه بیش از یک میلیون coronavirus بیماران تا پایان سال افزایش به چندین میلیون در سال 2021 در صورت نیاز. این شرکت اعلام نشده آن برنامه های قیمت گذاری.

“من فکر می کنم این کمک خواهد کرد که قطعا این صنعت شهرت” o’day گفت: در کنفرانس اخیر تماس با سرمایه گذاران است. “پیشنهاد من این نیست که وجود ندارد در ادامه به تمرکز و فشار بر قیمت گذاری دارو … اما آن را در حال انجام در حال حاضر در یک راه که در آن ما می توانیم که برای قدردانی از نوآوری های این صنعت به ارمغان می آورد.”

جلعاد روز سه شنبه گفت که صحبت کردن با مواد شیمیایی و تولید کنندگان مواد مخدر به تولید remdesivir برای اروپا و آسیا و جهان در حال توسعه از طریق حداقل 2022. این شرکت گفت که مذاکره داوطلبانه مجوز generic داروسازان در هند و پاکستان که تولید کم هزینه تر عرضه remdesivir برای کشورهای در حال توسعه.

فدرال مارس در ؟

برآورد قیمت عادلانه برای remdesivir در ایالات متحده, که در آن داروسازان به طور کلی هزینه بیشتر برای های جدید درمانی به طور گسترده ای متفاوت است.

موسسه بالینی و اقتصادی نقد و بررسی (ICER) که ارزیابی اثربخشی داروها برای تعیین مناسب قیمت پیشنهادی حداکثر قیمت $4,500 در هر 10 روز دوره درمان بر اساس شواهد اولیه چقدر بیماران بهره مند در یک کارآزمایی بالینی است. حمایت از مصرف کننده گروه عمومی شهروند روز دوشنبه گفت: remdesivir باید قیمت در $1 در هر روز از درمان پس “است که بیش از هزینه تولید در مقیاس با سود معقول به جلعاد.”

برخی از وال استریت سرمایه گذاران در انتظار جلعاد به در آمده و 4000 $در هر بیمار و یا بالاتر به سود بالا remdesivir توسعه هزینه که جلعاد برآورد در حدود 1 میلیارد دلار.

جلعاد سهام افزایش یافته است حدود 20 درصد از ابتدای سال تا حد زیادی در امید برای remdesivir. که در مقایسه با یک قطره از 12 درصد به صورت گسترده ای شاخص S&P500.

برخی از کارشناسان هشدار می دهند که بسیار بالاتر ایالات متحده قیمت برای remdesivir قرار خواهد جلعاد در تیررس در قیمت گذاری دارو. در بیشتر شدید سناریو این شرکت می تواند خطر فدرال یا دولت اقدام به راهپیمایی در و باطل پزشکی حفاظت از حق ثبت اختراع به نام بهداشت عمومی و موضوع اجباری تولید سفارشات.

دولت آمریکا هرگز استناد به این حقوق. اما این شکایت جلعاد بیش از اختراع ثبت شده در دو تا از آن به طور گسترده ای استفاده می شود HIV مواد مخدر است که با دریافت بودجه فدرال کمک های مالی در حالی که در حال توسعه است.

“اگر وجود دارد هرگز یک زمان زمانی که این مسائل بوجود می آیند ممکن است این خواهد بود که زمان گفت:” اریک کاتز مدیر عامل در شرکت مشاوره HealthTech GPS که به توصیه صنعت در قیمت گذاری.

کاتز یک مقام سابق در سازمان غذا و دارو و مراکز مدیکر و مدیکید خدمات گفت: دولت می تواند مشابه استدلال بیش از remdesivir بود که در اصل برای درمان ابولا با بودجه فدرال است و در حال حاضر در حال مطالعه در یک دادگاه با حمایت موسسه ملی بهداشت.

دموکرات مجلس لوید Doggett تگزاس رئیس خانه راه و روش بهداشت فرعی فرستاده جلعاد نامه این هفته خواستار شرکت جزئیات برنامه های خود را برای remdesivir از جمله تامین مسائل افشای مالیات دهندگان سرمایه گذاری در دارو و توسعه و خرید و قیمت گذاری ترتیبات.

“مالیات دهندگان آمریکایی را ساخته اند یک سرمایه گذاری بزرگ در remdesivir اما در حال حاضر در مقابل کسانی که نیاز به درمان ممکن است تنها یک بیل بزرگ در حالی که جلعاد یک نتیجه نهایی” Doggett هشدار داد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de