مطالعه آنلاین پست در روز سه شنبه اما هنوز بررسی توسط کارشناسان همچنین اشاره کرد که هر کسی که از بهبود عفونت ممکن است با خیال راحت بازگشت به کار — اگر چه معلوم نیست چه مدت حفاظت از آنها ممکن است تاریخ و زمان آخرین.

“این خبر بسیار خوبی گفت:” آنجلا راسموسن یک virologist در دانشگاه کلمبیا در نیویورک که درگیر نمی شد با این کار.

آنتی بادی های سیستم ایمنی هستند مولکول های تولید شده توسط بدن برای مبارزه با عوامل بیماری زا. حضور آنتی بادی در خون به طور معمول اعطا حداقل برخی از حفاظت در برابر مهاجم.

مقامات بهداشتی در چندین کشور از جمله ایالات متحده باید آویزان امید خود را به آزمون است که شناسایی coronavirus آنتی بادی به تصمیم می گیرید که مصون است و می تواند بازگشت به کار. افرادی که سیستم ایمنی می تواند جایگزین افراد آسیب پذیر به ویژه در بالا-انتقال تنظیمات مانند بیمارستان و ساختمان آنچه محققان را “سپر ایمنی” در جامعه است.

اما اکثر آنتی بادی آزمون مملو از مثبت کاذب — چیدن آنتی بادی سیگنال های که در آن هیچ کدام وجود دارد. این مطالعه جدید با اتکا بر یک آزمون طراحی و توسعه توسط فلوریان Krammer یک virologist در دانشکده پزشکی Icahn در مونت سینای است که کمتر از 1% شانس تولید کاذب-نتایج مثبت است.

چند مطالعات نشان داده اند به دلیل امیدواریم که افرادی که تا به حال COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس که به دست آوردن برخی از ایمنی برای برخی از زمان. این مطالعه جدید بزرگترین تا کنون با نتایج حاصل از 1,343 مردم در داخل و اطراف شهر نیویورک است.

این مطالعه همچنین کاسته یک اندک نگرانی که تنها برخی از افراد تنها کسانی بودند که به شدت بیمار برای مثال ممکن است آنتی بادی است. در واقع سطح آنتی بادی نیست از نظر سنی و جنسی و حتی افرادی که تا به حال فقط علائم خفیف تولید یک مقدار سالم.

داشتن آنتی بادی است که همان داشتن ایمنی نسبت به ویروس. اما در پژوهش های قبلی Krammer تیم نشان داده است که سطح آنتی بادی هستند از نزدیک مرتبط با توانایی برای خلع سلاح ویروس, کلید ایمنی.

“این واقعا نشان می دهد که اکثر مردم فراموش توسعه آنتی بادی وجود دارد و آن را ارتباط بسیار خوبی بین این آنتی بادی ها و قابلیت های خود را به خنثی کردن ویروس” راسموسن گفت.

محققان در کوه سینا آزمایش افرادی که ثبت نام کرده به اهدا کنندگان از نقاهت پلاسما آنتی بادی های استخراج شده از خون است. پروژه ثبت نام بیش از 15000 نفر تا کنون به گفته دکتر Ania Wajnberg که پیشرو در تلاش است.

مطالعه جدید توسط یک تجزیه و تحلیل نتایج حاصل از اولین مجموعه از اهدا کنندگان. به طور کلی تنها 3 درصد از این شرکت کنندگان تا به حال دیده شده است در بخش اورژانس و یا تا به حال شده است به بیمارستان منتقل شد. باقی مانده افراد تا به حال تنها خفیف یا متوسط علائم.

“به دانش من این بزرگترین گروه از مردم توصیف با بیماری خفیف,” Wajnberg گفت.

معیارهای ورود به مطالعه شد دقیق تر به عنوان تیم یاد گرفتم بیشتر در مورد کوروناویروس. برای مثال آنها در ابتدا نیاز به اهدا کنندگان بالقوه به رایگان از علائم تنها سه روز بعد تمدید شد که تا 14 روز.

تیم آزمایش 624 افرادی که تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس و بهبود بود. در ابتدا فقط 511 از آنها بالا سطح آنتی بادی; 42 حال سطح پایین و 71 تا به حال هیچ کدام. هنگامی که 64 از افراد ضعیف و یا بدون سطح بودند مجددا بیش از یک هفته بعد این همه اما سه نفر حداقل برخی از آنتی بادی است.

که نشان می دهد زمان تست برای آنتی بادی می تواند تاثیر زیادی بر نتایج محققان گفتند. “ما به دنبال دقیقا در این, اما ما تا به حال به اندازه کافی می گویند که 14 روز است که احتمالا کمی بیش از حد زود” Wajnberg گفت.

حتی وجود دارد یک تفاوت بین سطوح در 20 روز در مقابل 24 روز او گفت: نشان می دهد که زمان مناسب برای تست آنتی بادی است که به خوبی پس از شروع علائم. “آنچه ما در حال گفتن مردم در حال حاضر حداقل سه هفته پس از علامت شروع” Wajnberg گفت.

چون تست برای تشخیص عفونت کرونا ويروسی شد در دسترس نیست و به بسیاری از افراد در شهر نیویورک در مارس محققان شامل یکی دیگر از 719 نفر در مطالعه خود که مشکوک بودند COVID-19 بر اساس علائم و قرار گرفتن در معرض ویروس اما در آنها بیماری به حال تشخیص داده شده است.

در این گروه محققان دریافتند یک عکس متفاوت در دسترس نباشد. اکثر این افراد — 62% — به نظر نمی رسد به آنتی بادی است.

برخی از آنها ممکن است تست شده اند بیش از حد به زودی پس از بیماری خود را به صورت آنتی بادی قابل تشخیص است. اما بسیاری از احتمالا اشتباه آنفولانزا و دیگر عفونت های ویروسی و یا حتی آلرژی برای COVID-19, Wajnberg گفت.

“من فکر می کنم به معنای واقعی کلمه همه در نیویورک فکر می کند که آنها تا به حال آن را,” او گفت:. “مردم نباید فرض کنیم که تب آنها در ماه ژانویه بود COVID و آنها ایمنی بدن.”

کارشناسان دیگر بودند بیشتر زده در صد از افرادی که تبدیل به آنتی بادی حتی اگر coronavirus هرگز تشخیص داده شده در آنها است.

این تعداد نشان می دهد که “در شهرهایی مثل نیویورک وجود دارد فوق العاده ای تعدادی از عفونت تشخیص داده نشده گفت:” Taia وانگ ویروسی immunologist در دانشگاه استنفورد.

یک آنتی بادی بررسی انجام شده توسط نیویورک مقامات دولتی یافت می شود که 20 درصد از ساکنان شهر تا به حال آلوده شده است.

یکی دیگر از یافته از مطالعه — که تشخیصی تست PCR می تواند مثبت باشد تا 28 روز پس از شروع عفونت است همچنین مهم وانگ گفت. این آزمایشات به دنبال ژنتیکی قطعات نه آنتی بادی و پیشنهاد یک فعال و یا پایانی عفونت است.

“تا آنجا که شناخته شده و ناشناخته در مورد SARS-CoV-2 این یکی واقعا خارج از غرفه” او گفت:. “ما واقعا نیاز به دانستن چه مدت طول می کشد بدن برای پاک کردن ویروس ؟ چه مدت مردم مسری است ؟ ما نمی دانیم که پاسخ به آن است.”

او و دانشمندان دیگر گفت: آن را بسیار بعید است که یک تست مثبت پس از علائم به نظر می رسد نشان دهنده عفونی ویروس. محققان کره جنوبی به تازگی اعلام کرد که چند مورد مشکوک به “عفونت مجدد” شد یک نتیجه از تست PCR برداشتن بقایای مرده ویروس.

مواد ژنتیکی از ویروس سرخک می تواند نشان می دهد تا در آزمون شش ماه پس از بیماری Krammer اشاره کرد. و ژنتیکی قطعاتی از ابولا و Zika ویروس های شناخته شده به قوت خود باقی بماند و حتی دیگر در بدن است.

هنوز وانگ گفت: “تا زمانی که ما نمی دانیم آن را محتاطانه برای همه به اقدام به عنوان اگر مثبت تست PCR به معنی ویروس مسری است.” مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می کند که افراد منزوی برای 10 روز پس از شروع علائم اما این دوره ممکن است نیاز به دیگر شود.

کارشناسان گفت: گام بعدی خواهد بود برای تایید است که حضور آنتی بادی در خون به معنی حفاظت از coronavirus. بدن بستگی دارد یک زیر مجموعه از آنتی بادی به نام بوده بادی برای محافظت از آن را از coronavirus.

“سوال در حال حاضر می شود تا چه حد کسانی که در حال خنثی سازی آنتی بادی و اینکه که منجر به حفاظت از عفونت — که همه ما باید فرض هستند بله” گفت: Sean Whelan یک virologist در دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس.

در Krammer قبلی کار می شود منتشر شده در مجله Nature Medicine, تیم خود را آزمایش کردند که آیا آنتی بادی باید خنثی سازی قدرت است. محققان دریافتند که در حدود ده نفر از جمله برخی که تا به حال علائم خفیف سطح آنتی بادی در خون مکاتبه به سطح خنثی سازی فعالیت است.

بنابراین هر کسی که باعث می شود آنتی بادی است که به احتمال زیاد به برخی از ایمنی به ویروس Krammer گفت: “من نسبتا مطمئن هستم در این مورد.” راه دیگر برای ارزیابی ایمنی خواهد بود به نشان می دهد که خالص آنتی بادی می تواند به جلوگیری از عفونت کروناویروس در یک حیوان است.

اما شاید مهمترین سوال فوری به خصوص که تحقیقات واکسن رمپ تا چه مدت است که ایمنی ممکن است تاریخ و زمان آخرین.

حتی اگر سطح آنتی بادی در طول زمان سقوط به سطوح غیر قابل کشف, مردم ممکن است هنوز هم حفظ برخی از حفاظت از coronavirus.

سلول های ایمنی به نام سلولهای T با ارزش هستند سربازان در مبارزه با عوامل بیماری زا و حداقل یک مطالعه نشان داده است که coronavirus باعث یک واکنش قوی از این سلول ها. اصطلاح حافظه سلول یا سلول های B نیز ممکن است لگد به دنده هنگامی که آنها روبرو می شوند coronavirus تان شدیدا از بیشتر آنتی بادی است.

در نهایت در پاسخ به چه مدت طول می کشد ایمنی خواهد آمد تنها با صبر و شکیبایی.

“مگر کسی آمده تا با برخی از راه به سرعت این روند تا” راسموسن گفت: “تنها راه برای گفتن است که با پیروی از این بیماران در طول زمان است.”

© 2020 نیویورک تایمز اخبار سرویس

کلمات کلیدی: COVID-19 بازماندگان بادی مطالعه جدید کروناویروس همه گیر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de