خانواده های آمریکایی به تصویب رسید 241, هندی, کودکان و نوجوانان در سال 2019: گزارش

واشنگتن, مه 7

خانواده های آمریکایی به تصویب رسید 241, هندی, کودکان و نوجوانان در سال 2019 رسمی به ما گزارش روز چهارشنبه گفت:.

در سال مالی 2019, ماموران کنسولی صادر 2,971 ویزای مهاجرت به کودکان به تصویب رسید در خارج از کشور (2,677) و یا به تصویب رسید در ایالات متحده آمریکا (294) توسط شهروندان آمریکایی وزارت امور خارجه گفت: در آن 12th گزارش سالانه در مورد این مسئله.

این گزارش نشان می دهد کاهش در تعداد کل درون کشور فرزندخواندگی توسط خانواده های آمریکایی مشاور ویژه برای کودکان مسائل میشل Bernier-توت خبرنگاران در یک کنفرانس خبری.

بیشتر از آن کاهش او نسبت به کاهش از درون کشور فرزندخواندگی فقط از دو کشور: چین (کاهش 656) و اتیوپی (کاهش 166). در هر دو مورد کاهش ناشی از “ادامه داد: اجتماعی, اقتصادی و یا حقوقی تغییراتی که ما قبلا در مورد این کشورها” او گفت:.

“ما باور داریم که بیشتر از این ادامه در سراسر جهان کاهش است با توجه به اولویت بندی کشورهای داخلی سرمایه گذاری برای کودکان آسیب پذیر قبل از توجه به درون کشور تصویب و یا کشورهای مانند روسیه و گواتمالا و اتیوپی که به طور یک جانبه معلق یا ممنوع درون کشور تصویب,” او گفت:.

در همان زمان برخی از کشورها به طرز محسوسی افزایش تعداد adoptions درون کشور آمریکا از جمله اوکراین (+50) لیبریا (+21) مجارستان (+17) و کلمبیا (+15) این گزارش گفت:.

اما چینی بچه ها هنوز هم بالا لیست فرزندخواندگی با 819 در سال 2019. چین است که توسط اوکراین (298) کلمبیا (244), هند (241) و کره جنوبی (166).

پاسخ به سوالات Bernier-Toth گفت: فرزندخواندگی شده اند به طور قابل توجهی نهفته COVID-19 همه گیر شده است اما نه به می گویند که آنها را متوقف کرده اند.

“اگر چه ما در سفارتخانه ها و کنسولگری های خارج از کشور را به حالت تعلیق در روال صدور ویزا تصویب موارد باقی می ماند یک اولویت است و به حدی است که آنها ممکن است با توجه به شرایط در هر کشور و مرحله که در آن هر مورد است که ما در ادامه به روند تصویب موارد و تا به حال تعدادی از خانواده و بازگشت به ایالات متحده با فرزندان خود فقط در ماه گذشته,” او گفت:.

بر اساس این گزارش در سال 2019, خانواده, خارج از ایالات متحده به تصویب رسید 56 کودک از امریکا به هفت کشور: کشور کانادا (24) و هلند (17) و مکزیک (شش) ایرلند (پنج) بلژیک (یک) سوئیس (یک) و انگلستان (دو).

این گزارش در پرو به طور متوسط طول می کشد و حداکثر 899 روز برای تکمیل فرآیند تصویب. پرو توسط گینه (848 روز) جمهوری دومینیکن (834), بروندی (825) و بورکینافاسو (808 روز). هند به طور متوسط طول می کشد 457 روز برای تکمیل فرآیند تصویب. PTI

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ترجمه تخصصی مقاله

ایندکسر