اداره کل دارو مجاز است پنج شرکت دیگر به تولید مواد مخدر و آنها میدان فانوس دریایی, بهداشت و درمان, محبوب و Opsonin با توجه به Ruhul Amin یک DGDA مدیر.

یک تک دوز از remdesivir خواهد بود در قیمت Tk 5,500 به گفته مقامات DGDA و شرکت های دارویی. یک فرد بیمار ممکن است نیاز تا 12 دوز در مشاوره دکتر.

این pharmacos می توانید در ابتدا با عرضه مواد مخدر به بیمارستان ها شده اند که مجاز به درمان COVID-19. آن را نمی خواهد در دسترس در داروخانه ها.

Eskayef تنظیم شده است به ارائه نمونه از آن دو دسته از remdesivir برای تست در یکشنبه, امین گفت: bdnews24.com در روز جمعه.

شرکت می تواند در بازار محصول و پس از آن عبور از آزمون. امیدوار به شروع به تهیه مواد مخدر در پایان ممکن است.

امین گفت: سه شرکت که به تولید رفت تا به حال مواد خام برای مواد مخدر در حالی که دیگران در حال تلاش سخت برای به دست آوردن این.

تجربی مواد مخدر طراحی و توسعه توسط علوم جلعاد که موفق به درمان ابولا در حال حاضر در حال تبلیغ به عنوان بهترین شات خود را در برابر COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از رمان coronavirus.

آخرین اطلاعات در مورد مواد مخدر نشان داد که این کاهش زمان بازیابی از COVID-19 بيمار.

Remdesivir پاک شده توسط غذا و داروی آمریکا برای استفاده در Covid-19 بيمار — تبدیل شدن به اولین دارو حمایت اولیه داده های بالینی به دسترس ساخته شده است به مبارزه رمان coronavirus.

محمد Mujahidul اسلام, مدیر Eskayef Pharmaceutica;’s بازاریابی و فروش گروه فکر می کند که آنها می توانید شروع به توزیع به زودی پس از نهایی ترخیص کالا از گمرک.

Beximco داروسازی افسر ارشد عامل Rabbur رضا نیز گفت: آنها انتظار داشتند شروع به بازاریابی remdesivir است.

“ما خواهد شد و عرضه آن در بنگلادش ، ما نیاز به دانستن چگونه بسیاری از دوزهای بنگلادش نیاز دارد.”

او همچنین گفت: قیمت گذاری نمی خواهد تحت تاثیر قرار دهد بیماران به این دلیل که دولت پوشش هزینه.

“ما عرضه خواهد شد دولت یا به صورت رایگان یا با قیمت بسیار مناسب. زمانی که دولت نیاز به پایان می رسد ما شروع به عرضه آن به بازار است. ما سعی خواهد کرد به ارائه پایین ترین قیمت در جهان است,” او اضافه شده است.

Incepta داروسازی رئیس و مدیر عامل Abdul Muktadir شد و به دنبال شروع توزیع در دو هفته.

“ما هنوز در حال آزمایش است,” او گفت:.

Remdesivir بالقوه برای کمک به COVID-19 بيمار است بر اساس قابلیت غیر فعال کردن مکانیسم است که توسط برخی از ویروس ها از جمله جدید coronavirus تکرار خود و بالقوه خود را پایمال میزبان سیستم ایمنی بدن با توجه به گزارش رویترز.

داده ها از یک محاکمه توسط موسسه ملی بهداشت (NIH) در ایالات متحده نشان داد remdesivir کاهش بستری شدن در بیمارستان می ماند تا 31 درصد در مقایسه با دارونما درمان را به طور قابل توجهی بهبود بقا.

جلعاد ثبت اختراع در remdesivir در تئوری به معنی آن است که حقوق انحصاری آن را اما قوانین تجارت بین المللی اجازه می دهد سازمان ملل تعریف شده توسط سازمان ملل متحد به عنوان حداقل کشورهای توسعه یافته از جمله بنگلادش به چشم پوشی از چنین اختراعات و مواد مخدر بیشتر مقرون به صرفه در آن بازارهای رویترز گزارش داد.

Beximco رضا قبلا به رویترز گفت که بنگلادش خواهد بود مجاز به صادرات این دارو به دیگر حداقل کشورهای توسعه یافته و برخی از کشورهای اروپایی نیز نوشته شده به Beximco به دنبال واردات دارو.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de