جانسون است که با توجه به اعلام مراحل بعدی در بریتانیا نبرد به مقابله با رمان coronavirus روز یکشنبه پس از بررسی توسط وزرای کنونی و اقداماتی که باید همه اما بسته اقتصاد و نگهداری می شود میلیون ها نفر در خانه برای بیش از شش هفته است.

“هر گونه تغییر در کوتاه مدت خواهد بود متواضع و کوچک افزایشی و بسیار دقت تحت نظارت” وزیر امور خارجه Dominic Raab گفت: در طول دولت در کنفرانس خبری روزانه.

“اگر مردم نمی پیروی از قوانین و یا اگر ما می بینیم که R-سطح (میزان تولید مثل ویروس) می رود تا ما را سفت محدودیت دوباره.”

دولت مورد انتقاد قرار گرفته است برای حرکت بیش از حد به آرامی برای مقابله با شیوع بیماری که منجر به بیش از 30 ، 000 مرگ و میر در بریتانیا – بدترین رسمی مرگ و میر در اروپا است.

وزیران را رد کرد که به اتهام گفت: آنها در زمان تصمیم گیری درست در زمان مناسب.

اما با افزایش تعداد گزارش های موردی است که بیشتر مردم به ايميل مستند در پیش بینی از روز یکشنبه اعلام و یک روز تعطیل عمومی در روز جمعه وزیران تحت فشار هستند را به هر گونه قوانین جدید را به عنوان روشن که ممکن است پس از انتقاد برای مخلوط پیام.

در جلسه کابینه خود را بالا وزرای جانسون تاکید کرد که بریتانیا می خواهد پیشرفت “با حداکثر احتیاط” و هدایت علم و اطلاعات.

“نقطه که در آن ما حتی کوچکترین تغییرات در هدایت جریان خواهد بود یک نقطه حداکثر خطر” Raab گفت. “اگر مردم رها اجتماعی فاصله … این ویروس دوباره رشد خواهد کرد و در یک نرخ نمایی.”

پیش از این بانک مرکزی انگلیس تاکید کرد چگونه عمیقا این مستند تا به حال صدمه زدن به اقتصاد گفت: بریتانیا به رهبری می تواند برای خود بزرگترین رکود اقتصادی در بیش از 300 سال است.

تدریجی حرکت

دولت رئیس مشاور در آمار رسمی گفت: چالش این است که برای کاهش این بیماری همه گیر در مراقبت از خانه است که کمک به نرخ تولید مثل ویروس احتمالا تا کمی از برآورد قبلی ساخته شده توسط استاد بیماری های عفونی سازی هستند.

مقامات نشان می دهد وجود دارد خواهد بود یک حرکت تدریجی به سمت دوباره باز کردن کسب و کار. وزرای می گویند که کسانی که عامل خارج از منزل ممکن است قادر به پیدا کردن یک راه برای کار در ماه های تابستان اما هشدار می دهند آن است که هنوز هم بیش از حد به زودی برای بازگشایی مدارس است.

سعی کنید برای افزایش حمایت خود را از طرح اقدام جانسون در جریان رهبران اپوزیسیون در, آخرین وضعیت, با کارگر, رهبر, Keir Starmer گفتن وجود دارد نیاز به یک اجماع ملی در مراحل بعدی در مقابله با این ویروس.

جانسون می خواهد به دنبال یک استراتژی است که جزء چهار کشور از بریتانیا و اسکاتلند و ولز انگلستان و ایرلند شمالی است.

اما اسکاتلند در اولین وزیر Nicola Sturgeon گفت: تنها تغییر در این مستند که تا به حال مطرح شده در رسانه ها که او ممکن است به توافق در آینده نزدیک شد و بلند کردن اجسام از حد در مردم تنها ورزش یک بار در روز.

“من باید قضاوت آگاهانه توسط شواهد است که مناسب و امن برای اسکاتلند,” او گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ترجمه تخصصی مقاله