این روزها او زندگی می کند در یک اردوگاه آوارگان در استان هرات با خود بازمانده دختر نوجوان. آنها سرد و گرسنه و نمی تواند پاسخگویی نیازهای اساسی خود را با توجه به یک گزارش جدید در مورد آب و هوا مهاجرت در جنوب آسیا است.

“مردم در افغانستان هستند که آواره نه با جنگ بلکه با اثرات تغییر آب و هوا” گفت: مسعود Eiman از Tadbeer مشاوره و پژوهش سازمان در افغانستان است.

“این یک داستان ناگفته و بسیاری از خانواده ها مثل علی را در حال درد و رنج زندگی در برزخ بدون حمایت و تلاش برای به دست آوردن,” او اضافه شده در بیانیه ای گزارش منتشر شده توسط آب و هوا Action Network South Asia و خیریه ActionAid.

در حال حاضر کسانی که از خانه های خود را با آب و هوا-حوادث مرتبط در فقیر و جنگ زده افغانستان – حدود 1.2 میلیون نفر در پایان سال 2019 – همچنین باید ادعا با تهدید رمان coronavirus.

پس از وقوع شروع افغانستان ثبت نام بیش از 3,600 موارد و بیش از 100 مرگ و میر ناشی از COVID-19. Eiman گفت: نرخ ابتلا به عفونت شد و به احتمال زیاد بسیار بالاتر – از جمله در میان آوارگان – از سطوح پایین تست ممکن است نشان می دهد.

قبل از همه گیر او بازدید از چند اردوگاه در هرات هم مرز ویروس-ناودان ایران, که در آن او را دیدم زندگی مردم بیش از 10 به یک چادر کوچک بدون آب آشامیدنی بهداشتی یا بهداشت.

“اجتماعی فاصله را نمی توان به درستی مشاهده شده و به علت عدم دسترسی کافی به مواد غذایی و خدمات بهداشتی و سرپناه مناسب… خطر عفونت با کوروناویروس بالاتر است و در میان مردم آواره,” او گفت: تامسون رویترز بنیاد از طریق ایمیل.

مهاجرت کارشناسان نگران هستند که COVID-19 تنفسی بیماری می تواند به سرعت گسترش در شلوغ unhygienic اردوگاه و همچنین در مراکز که در آن مردم سرپناه برای اقامت امن در طوفان یا سیل و یا اینکه خانه های خود نابود شده اند.

در سرما

جاستین Ginnetti رئیس اطلاعات و تجزیه و تحلیل در ژنو مبتنی بر آوارگان داخلی نظارت مرکز (IDMC) گفت: در حال حاضر وجود دارد نمونه هایی از فیلیپین به آمریکا, آمریکای شمالی – مردم بودن turfed از پناهگاه و یا دولت نیست باز تخلیه مراکز با توجه به coronavirus نگرانی.

“افرادی که در حال فرار از فاجعه خطرات هستند یا نیاز به خواب خارج از منزل و یا در حال بازگشت به خانه های آسیب پذیر در شرایط” او گفت:.

چهره های صادر شده در ماه گذشته توسط IDMC نشان داد که در سال 2019 وحشی آب و هوا مجبور حدود 24 میلیون نفر از خانه های خود یا به طور موقت یا برای مدت طولانی.

که شامل 4.5 میلیون که فرار کرد Cyclone Fani در هند و بنگلادش طوفان Idai و کنت در موزامبیک و طوفان دوریان در باهاما.

Ginnetti و دیگران هشدار داد که این گونه فشارها به افزایش احتمال دارد به عنوان بخش بزرگی از آمریکا و آسیا و در صورت شروع از ماه ژوئن از طوفان و گردباد فصل و همچنین موسمی در جنوب آسیا است.

الکس Randall که مختصات آب و هوا و مهاجرت ائتلاف گفت که در سال 2020 استراتژی برای محافظت از مردم از حوادث آب و هوا با حرکت دادن آنها می تواند در برخورد با ویروس مستندات و یا سفر محدودیت باعث سردرگمی و تنش و حتی خشونت است.

تخلیه مردم در مشترک حمل و نقل می تواند آنها را در معرض عفونت که می تواند با قرار دادن آنها را در جامعه امکانات ورزشی مراکز و یا مدارس گفت: اخیر وبینار در چالش است.

“برخی از کشورها که دچار بدترین اثرات تغییر آب و هوا روبرو می شوند یک وضعیت که در آن اثرات تغییر آب و هوا و جابه جایی (آنها) ایجاد که علاوه بر مانع آنها در جلوگیری از گسترش COVID-19” او گفت:.

هیچ حمایت اجتماعی

Harjeet سینگ جهانی آب و هوا منجر به ActionAid گفت: جنوب آسیا آینده فصل باران های موسمی خواهد بود بسیار دشوار است, با بسیاری از سازمان های بشردوستانه در عین حال به کار کردن یک طرح برای چگونه به پاسخ در کنار یک بیماری همه گیر.

در هند, برای مثال, شده است وجود دارد خروج از کارگران مهاجر از شهرستانها که شغل خود را از دست با توجه به COVID-19 مستندات و تا به حال هیچ گزینه ای جز بازگشت به روستاهای خود را, برخی از راه رفتن صدها کیلومتر به دست آوردن وجود دارد.

آنها و خانواده های آنها در حال حاضر به صورت موسمی و سیل و طوفان با پول بسیار کمی در ذخیره و باریک شانس پیدا کردن کار در راکد روستایی اقتصاد گفت: دهلی نو-بر اساس سینگ.

در ضمن دولت در سطح ملی و در سطح دولت از دست داده اند و تکه های زیادی از درآمد خود را در زمان خاموش شدن است و ممکن است در یک موقعیت مالی به ارائه کمک های اضطراری به طور معمول او اشاره کرد.

سینگ گفت: COVID-19 بحران تا به حال در معرض وضعیت شکننده ضعیف مهاجران که حرکت به شهرستانها در جستجوی کار به طور فزاینده ای به دلیل خشکسالی شدید یا مکرر سیل بازگشت به خانه آن را غیر ممکن است برای زنده کردن زمین های خود را.

“مهاجرت دیده نمی شود و فقط به عنوان یک انطباق استراتژی زیرا آنها زندگی در یک محیط امن (شهری) محیط که در آن آنها در حال گرفتن دسترسی به خدمات اساسی امنیت و حفاظت” او گفت: تامسون رویترز پایه و اساس است.

اقدامات دولت بودند هر دو مورد نیاز به ارائه مهاجر با ملزومات مانند غذا و سرپناه و کمک به کشاورزان و جوامع روستایی تبدیل شدن به بیشتر انعطاف پذیر به تغییر آب و هوا به طوری که آنها لازم نیست که به ترک Singh اضافه شده است.

“COVID-19 یک واقعیت را بررسی کنید,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de