Pardeshi در حال حاضر انتقال به شهری توسعه بخش. (IE)

کروناویروس در بمبئی: Brihanmumbai شهرداری شرکت کمیسر Praveen Pardeshi منتقل شده است برای عدم شامل گسترش Covid-19 در بمبئی. او جایگزین شده است با اقبال چهل. Pardeshi در حال حاضر انتقال به شهری توسعه بخش اضافی به عنوان رئیس ،

بمبئی پدید آمده است به عنوان بزرگترین کانون از coronavirus در ماهاراشترا. ایالت ماهاراشترا است که تا کنون گزارش شده حدود 18,000 موارد و بیش از 61 درصد موارد از بمبئی.

اخبار مرتبط

بمبئی شناخته شده به عنوان هند سرمایه مالی است به تنهایی گزارش بیش از 11,000 موارد Coronavirus و تعداد در حال افزایش است هر روز عبور. پونا و قهوهای مایل به زرد دو نفر دیگر شهرستانها گزارش شده است که بیشترین تعداد از موارد. پونا گزارش شده بیش از 2100 موارد در حالی که تانه ثبت کرده است نزدیک به 1900 موارد است.

هند تا کنون گزارش شده بیش از 57,00 موارد که 17,974 موارد از ماهاراشترا.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de