quarantine arrangements in Kerala, Guruvayur, Guruvayur quarantine arrangements, quarantine arrangements for NRIs in Kerala, COVID-19, coronavirus pandemic, Middle East, non resident Keralitesاین تصاویر نشان می دهد قرنطینه ترتیبات ساخته شده و آماده در Guruvayur برای NRIs بازگشت از خاورمیانه است. (ANI عکس)

COVID-19: NRIs بازگشت به کرالا در حال حاضر با دریافت اجباری 14-روز قرنطینه خوش آمدید’! امن و راحت قرنطینه ترتیبات ساخته شده اند آماده برای NRIs در Guruvayur, Thrissur منطقه به عنوان آنی تصویر در توییتر نشان می دهد. با NRIs رسیدن به کرالا در پنج شنبه شب و بیشتر غیر مقیم Keralites انتظار می رود برای رسیدن به خاورمیانه در روزهای آینده دولت راه اندازی یک مرکز قرنطینه در Guruvayur. هدف این است که اطمینان حاصل شود که آنها را از دیگران جدا شده و ایمن ماندن قبل از آنها پاک نگران مقامات پزشکی به بازگشت به خانه های خود. امکانات برای NRIs در Guruvayur شده اند و به خوبی مرتب شده در یک هتل با امکانات لازم و خدمات به عنوان در هر آنی صدای جیر جیر.

این تصاویر نشان می دهد قرنطینه ترتیبات ساخته شده و آماده در Guruvayur برای NRIs بازگشت از خاورمیانه است. امکانات مرتب و امن و راحت برای مدت یک قرنطینه. ایمنی و پاکیزگی نگه داشته شده است به عنوان اولویت در حالی که ساخت ترتیبات برای NRIs به ماندن در قرنطینه در هنگام ورود.

اخبار مرتبط

در اوایل روز پنج شنبه شب حدود 177 اتباع هند از امارات متحده عربی شد و پرواز در هوا هند اکسپرس پرواز از ابوظبی. محلی گزارش می گویند که پنج مسافر گرفته شده بود به جداسازی بخش به عنوان آنها تشخیص داده شد با COVID-19 علائم پس از قرار دادن از طریق فرودگاه حرارتی غربالگری.

به عنوان در هر محلی, گزارش, پنج مسافران گرفته شده بود به الووا بیمارستان منطقه.

یک گزارش در Mathrubhumi نشان می دهد که 17 مسافران خواست به ماندن در قرنطینه. بنابراین آنها گرفته شد به SCMS مرکز در Kalamassery با یکی از آنها از جمله یک زن باردار که ارسال خواهد شد به Kannuron جمعه. در میان مسافران بود که فرود آمد از خاورمیانه در کوچی وجود دارد حدود 49 زنان باردار و 4 فرزند.

از این 30 از این مسافران به خانه بازگشته بود به پرداخت خود را احترام و شرکت در مراسم عزاداری از بستگان. این Mathrubhumi گزارش بیشتر آمده است که 16 از مسافران در یک حالت اورژانس پزشکی است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de