واشنگتن ممکن است 8

مقدس ودایی Shanti مسیر یا صلح نماز خوانده شد توسط یک کشیش هندو در باغ گل رز کاخ سفید به مناسبت روز ملی نماز به دعا برای سلامتی ، ایمنی و رفاه از همه تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس.

به دعوت رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن Pujari Harish Brahmbhatt از BAPS Swaminarayan Mandir در نیوجرسی پیوست و رهبران مذهبی از ادیان دیگر نماز خواندن به مناسبت روز ملی نماز.

“در این زمان مشکل از COVID-19 اجتماعی فاصله و مستند آن را غیر معمول است برای مردم را به احساس اضطراب یا نه در صلح است. این shanti نماز یا صلح دعا است و دعا می کند که به دنبال دنیوی ثروت و موفقیت و شهرت است و نه دعا و نماز برای هر میل به بهشت”

Brahmbhatt گفت: در سخنان کوتاهی از باغ گل رز تریبون.

“این است که یک هندو دعا و نماز برای صلح shanti. این یک ودایی نماز مشتق شده از Yajurveda او گفت:” قبل از خواندن نماز در زبان سانسکریت. پس از آن او ترجمه آن به زبان انگلیسی است.

“نماز ترجمه را به روی آسمان بود صلح است. بر روی آسمان و زمین بود صلح است. سلام بر روی آب است. بر روی گیاهان و درختان صلح بود. بر روی تمام محصولات صلح بود. بر روی برهما و بر روی همه صلح است. و ممکن است ما متوجه است که صلح است. Om, صلح, صلح, صلح” Brahmbhatt گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن از ایشان تشکر Brahmbhatt برای او نماز و تلاوت.

در اظهارات خود گفت: در روز ملی نماز و امریکا درگیر در یک نبرد شدید در برابر یک بیماری وحشتناک.

“در طول تاریخ ما در زمان چالش ما مردم همیشه خواست هدیه ای از ایمان برکت ما اعتقاد به قدرت دعا و ابدی جلال خدا. من از همه آمریکایی ها برای پیوستن به صدای خود را و قلب خود را در یک اتحاد معنوی که ما از پروردگارمان در بهشت برای استحکام و آرامش برای شجاعت و آسایش برای امید و شفا برای بازیابی و تجدید,” او گفت:.

بانوی اول Melania Trump تمدید او عمیق ترین همدردی خود را به خانواده های کسانی که از دست عزیزان خود را به COVID-19.

“بیایید دعا برای بیمار بیرون می آیند آنهایی که رنج می برند و کسانی که خدمت در خطوط مقدم” او گفت:.

“هنگامی که شر سياه جهان ما به ما نور است. در هنگام ناامیدی numbs روح ما به ما امید. هنگامی که ما تلو تلو خوردن و سقوط آسانسور با ما. زمانی که شک و تردید در حمله آمریکا به ما ایمان است. وقتی که هیچ چیز به نظر می رسد مطمئن شوید که به ما اعتماد. زمانی که آرمان محو به ما دید. هنگامی که ما از دست دادن راه ما بود راهنمای ما است که ما ممکن است پیدا کردن آرامش در حضور شما و هدف در انجام این کار خود را” Melania Trump گفت.

توصیف آمریکا به عنوان یک ملت از نماز, معاون رئیس جمهور, مایک پنس گفت: مردم آمریکا باید باور در قدرت دعا.

در سال 1863 رئیس جمهور آبراهام لینکلن خواست آمریکایی ها برای دعا به طوری که در سخنان خود ایالات فریاد ملت خواهد بود در بالا شنید و پاسخ با برکت و پس از سال 1952 هر رئیس جمهور صادر کرده است اعلام به افتخار روز ملی نماز, او گفت:.

“و امروز رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همچنان که سنت اینجا را در باغ گل رز. و ما به عنوان جمع آوری در اینجا من می دانم که همه ما احساس می کنید که آن را به خصوص اتصالات است که ما پس از این سال و در طول این زمان. در این دوران سخت درد برای ده ها هزار نفر از خانواده های آمریکایی و سختی برای ده ها میلیون نفر در حال حاضر بیش از همیشه مهم است که ما زمان را به توقف و دعا برای امریکا” پنس گفت.

احتمالا این اولین بار است که یک کشیش از BAPS Swaminarayan معبد در Robbinsville نیوجرسی با حضور و قرائت نماز در کاخ سفید است. این BAPS معبد در Robbinsville یکی از بزرگترین Swaminarayan معابد خارج از هند. PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de