سازمان ملل متحد 8 مارس

سازمان ملل متحد و آژانس های همکار راه اندازی یک دلار 6.7 میلیارد درخواست تجدید نظر جهانی برای مبارزه با COVID-19 گیر بیش از trebling زودتر درخواست های ساخته شده توسط شورای امنیت سازمان ملل با تمرکز ویژه بر روی بیشتر آسیب پذیر کشور و مبارزه با ناامنی غذایی و خشونت مبتنی بر جنسیت.

سازمان ملل متحد و هماهنگ کننده کمک های اضطراری علامت Lowcock راه اندازی تومان 6.7 میلیارد تجدید نظر در روز پنج شنبه و به روز رسانی یک برنامه جهانی برای مبارزه با COVID-19 در شکننده کشور.

Lowcock گفت که در حالی که این ویروس در حال حاضر تحت تاثیر قرار هر کشور و تقریبا هر فرد در این سیاره مخرب ترین و بی ثبات اثرات احساس خواهد شد در فقیرترین کشورهای جهان است.

در مارس 25, COVID-19 جهانی بشردوستانه طرح پاسخ راه اندازی شد اما با نیازهای انسانی در ادامه به افزایش به روز شده در طرح خواستار تومان 6.7 میلیارد دلار باقی مانده از سال 2020 است.

این طرح شامل نه بیشتر آسیب پذیر کشور فراتر از 54 تحت پوشش در درخواست تجدید نظر اصلی و برنامه ها برای پاسخ به رشد در ناامنی غذایی.

نه اضافی کشورهای بنین جیبوتی کشور لیبریا موزامبیک و پاکستان و فیلیپین و سیرالئون توگو و زیمبابوه.

“امروز درخواست تجدید نظر شامل بیشتر از تمرکز بر ناامنی غذایی و همچنین به عنوان چگونه برای کمک به آسیب پذیر ترین و چگونگی پرداختن به خشونت مبتنی بر استثمار جنسی و سوء استفاده در میان دیگران” سخنگوی سازمان ملل متحد استفان نواز گفت.

Lowcock هشدار داده بود که افزایش قابل توجهی در جنگ گرسنگی و فقر و همچنین بلندی قحطی مگر اینکه عمل گرفته شده است در حال حاضر.

“اگر ما را پشتیبانی نمی کند فقیرترین مردم – به خصوص زنان و دختران و دیگر گروه های آسیب پذیر – به عنوان آنها مبارزه با بیماری همه گیر و اثرات رکود اقتصادی جهانی همه ما خواهد بود برخورد با اثرات سرريز برای سال های بسیاری آمده است. که ثابت کند حتی دردناک تر و بسیار گران تر برای همه” او گفت:.

به روز شده در طرح بر اساس یک زودتر درخواست های ساخته شده توسط دبیر کل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ در اواخر ماه مارس است که 2 میلیارد تومان.

به شورای امنیت سازمان ملل خواست کمک کنندگان به گام تا حمایت برای جلوگیری از کروناویروس جدید از گردان به عقب در سراسر جهان است.

“کمک های انسان دوستانه است که نه فقط اخلاقی ضروری است; آن است که عملی ضرورت مبارزه با این ویروس گفت:” در یک پیام ویدئویی.

“اگر COVID-19 ویران کردن در فقیرترین مکان همه ما در خطر است”.

اولیه طرح مشبک 1 میلیارد دلار است که استفاده شده است برای نصب شستن دست امکانات در اردوگاه های پناهندگان و دیگر مکان های آسیب پذیر و ارائه کشورها با تجهیزات پزشکی مانند دستکش جراحی, ماسک N95 ماسک و تست کیت.

COVID-19 در حال حاضر رسیده را عملا در هر کشور بر روی این سیاره با سازمان بهداشت جهانی (WHO) گزارش بیش از 3.6 میلیون نفر و بیش از 251,000 کشته و پنج شنبه.

اما humanitarians بر این باورند که اوج این بیماری در فقیرترین کشورهای جهان است که انتظار می رود آمار ظرف سه تا شش ماه آینده.

تاثیر است و در حال حاضر با کاهش درآمد و شغل از بین برود. در همین حال منابع غذایی در حال سقوط به عنوان قیمت افزایش می یابد و میلیون ها نفر از کودکان از دست رفته در واکسیناسیون معمول و وعده های غذایی مدرسه.

این برنامه جهانی غذا (WFP) در میان سازمان ملل متحد و شرکای پاسخ به بسیار زیاد نیاز به حدود 100 میلیون نفر در هر روز داده می شود.

“شما می توانید تصور کنید چه اتفاقی می افتد اگر وخامت اقتصادی همچنان ادامه دارد و اگر زنجیره تامین می شکند. آن فاجعه بار خواهد بود” این WFP, مدیر اجرایی, David Beasley گفت.

USD 6.7 میلیارد دلار جهانی بشردوستانه پاسخ برنامه برای تماس های سریع و مصمم اقدام به دفع ناتوان کننده ترین عوارض این بیماری همه گیر در 63 پایین و کشورهای با درآمد متوسط.

در حالی که بسیاری از این کشورها کم COVID-19 caseloads خود نظارت تست آزمایشگاهی و سیستم های بهداشتی ضعیف هستند با توجه به این که.

صحبت کردن در طول راه اندازی, مدیر اجرایی سازمان ملل متحد سازمان بهداشت و درمان اضطراری برنامه Michael Ryan بر نیاز به حفظ واکسیناسیون و دیگر ضروری خدمات بهداشتی و درمانی در طول بحران.

“مقابله با این بیماری همه گیر در حالی که در ادامه به ارائه نجات بخش و ضروری خدمات بهداشتی در مکان های که در آن زیرساخت ها در بهترین حالت محدود و اغلب نابود سلامت سیستم در حال حاضر در نقطه شکستن و که در آن مراقبت های بهداشتی کارگران و جوامع ممکن است در معرض جنگ و دیگر شرایط اضطراری – این بسیار چالش برانگیز است.”

جدید حمل و نقل مراکز برای ارائه لوازم هوایی نیز ایجاد شده است در حالی که نزدیک به دو میلیون نفر در سراسر جهان از جمله سلامت کارگران آموزش دیده اند در ویروس شناسایی از طریق پورتال آنلاین اجرا میکنند.

Lowcock اضافه شده که این بحران نمی تواند “کسب و کار به طور معمول”است.

“اقدامات فوق العاده مورد نیاز بازتاب فوق العاده ای مشکل ما با” او گفت:. —PTI

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de