Covid ‘حمله’ ما بدتر از پرل هاربر, 9/11: مغلوب ساختن پیشی جستن

واشنگتن, مه 7

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت: شیوع کروناویروس آمار امریکا سخت تر از ژاپن بمباران پرل هاربر در طول جنگ جهانی دوم و یا 9/11 حملات تروریستی در سال 2001 اشاره انگشت در چین است.

به دلیل پیشگیری اجتماعی-کاهش اقدامات و کامل تعطیل از دولت و کسب و کار بیش از سه کرور مردم ما باید کاربردی برای مزایای بیکاری.

64 NY کودکان بستری با ویروس های مرتبط با بیماری

نیویورک: شصت و چهار فرزند شده اند در بیمارستان بستری سراسر نیویورک با یک بیماری احتمالا مربوط به COVID-19. در یک مشورتی صادر شده برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی ایالت نیویورک وزارت بهداشت گفت: 64 موارد بالقوه از آنچه آن را به نام کودکان چند سیستم التهابی سندرم در ارتباط با COVID-19 گزارش شده در کودکان در بیمارستان ایالت از جمله شهر نیویورک است. اکثر کودکان با COVID-19 تنها تجربه علائم خفیف.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “ما از طریق رفت بدترین حمله ما تا به حال در کشور ما این است که بدترین حمله ما همیشه به حال.

“این است که بدتر از پرل هاربر این است که بدتر از مرکز تجارت جهانی. شده است وجود دارد هرگز یک حمله شبیه به این گفت:” در دیدار با پرستاران که در خط مقدم نبرد علیه COVID-19.

“و باید آن را هرگز اتفاق افتاده است. می میرم متوقف در منبع. کرده اید می تواند متوقف شده است در چین. لازم بوده است را متوقف راست در منبع. و آن نبود.” مغلوب ساختن پیشی جستن دولت توزین اقدامات تنبیهی علیه چین بیش از آن در اوایل اداره اورژانس جهانی. واشنگتن نیز فشار پکن اجازه می دهد تا کارشناسان آمریکایی برای بررسی منشاء این ویروس کشنده از جمله اگر آن موفق به فرار از آزمایشگاه ویروس شناسی در ووهان.

صندوق بین المللی پول و بانک جهانی را پیش بینی شده است که اقتصاد آمریکا را به رکود اقتصادی و با توجه به کاخ سفید, در کشور است به احتمال زیاد به تجربه منفی 15-20 درصد رشد در سه ماهه دوم سال مالی جاری سال است. —PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ترجمه تخصصی مقاله

ایندکسر