The important point is that the rate of borrowing will be far lower than our nominal GDP growth rates.نکته مهم این است که میزان استقراض خواهد شد به مراتب پایین تر از ما اسمی نرخ رشد تولید ناخالص داخلی.

اقتصادی بسته امداد برای مبارزه با Covid-19 بحران خواهد آمد در هر زمان به زودی رئیس مشاور اقتصادی (CEA) Krishnamurthy V سوبرامانیان گفت: در روز پنج شنبه و نشان داد که استقراض از حدود 60 میلیارد دلار به صندوق افزایش کسری مالی به لحاظ نظری می تواند از طریق فهرست اوراق قرضه دولتی در بازار جهانی اوراق قرضه شاخص.

در مصاحبه ای به هند امروز کانال CEA گفت: “در حدود 4 تریلیون دلار از پول این آهنگ (جهانی) شاخص باند. هند است و انتظار می رود برای به دست آوردن یک وزن حدود 1.5-3 درصد است. حتی اگر شما را به 1.5% که ترجمه به 60 میلیارد دلار.”

اخبار مرتبط

“میدانم که این پول نمی تواند بلافاصله اما ممکن است بعد از نیمی از سال و یا سال آینده. اما این به ما می دهد این فرصت را به ساختار وام گرفتن از طرح در شرایط بلوغ و غیره قادر به تامین مالی کسری بودجه و نیز انجام آن را در راه است که هزینه استقراض نمی شود بسیار بزرگ است,” او اضافه شده است.

در ماه مارس بانک مرکزی هند اعلام کرد به باز کردن کلید دولت اوراق بهادار به سرمایه گذاری خارجی در تلاش برای پیدا کردن یک محل در جهانی شاخص باند. این مرکز تا به حال بودجه ناخالص بازار استقراض از Rs 7.8 لاخ کرور برای FY21 و به تازگی اعلام کرد طرح خود را به قرض گرفتن 62.6 درصد از آن در نیمه اول خود را. اما برنامه های خود را رفته اند haywires با توجه به Covid-19 بحران است.

در حالی که اذعان به چالش های جدی مواجه شده بودن کسب و کار و حتی کارگران در پی Covid بحران CEA رد مفهوم مقیاس پریشانی گفت: Jan Dhan سپرده رفته اند تا از سطح شاهد در هفته قبل از این مستند تحمیل شد از 25 مارس.

اقتصاد می تواند در رشد 1.5-2% در FY21 با یک انقباض در نیمه اول. این خواهد شد و پس از یک V-شکل بازیابی گفت: نقشه کشی موازی با مشابه ارتجاعی شاهد پس از شیوع آنفولانزای اسپانیایی بود که در واقع مخرب تر است.

صحبت کردن در مورد بدهی به نسبت تولید ناخالص داخلی زیر استقراض گسترده به صندوق مولد صرف سوبرامانیان گفت: حتی اگر این کشور شاهد 4 درصد رشد تولید ناخالص داخلی واقعی برای 5-10 سال از FY22 بدهی سطوح پایین خواهد آمد. نکته مهم این است که میزان استقراض خواهد شد به مراتب پایین تر از ما اسمی نرخ رشد تولید ناخالص داخلی.

این CEA گفت: در حالی که این بسته برای اولین بار خطاب به بخش های آسیب پذیر (به طور عمده تقاضا به سمت اندازه گیری) بعد از دور امداد می تواند تمرکز بر سمت عرضه اقتصاد از جمله راه هایی برای افزایش اعتبار جریان یا نقدینگی در سیستم. در حال حاضر بانک مرکزی آغاز یک قایق از مراحل برای بهبود نقدینگی در سیستم.

اظهار نظر در مورد نیاز به یک بسته محرک همگام با آنهایی که ارائه شده توسط کشورهای توسعه یافته این CEA گفت: اگر وام تضمین شده است بعد از بسته توسعه یافته توسط انگلستان, این امر می تواند به ارزش تنها 3.7 درصد از تولید ناخالص داخلی و نه 15 درصد. به طور مشابه ما بسته خواهد شد به ارزش 6.5 درصد از تولید ناخالص داخلی خود را به جای 10 درصد است.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de