پایان ‘سونامی نفرت’ بیش از COVID-19 همه گیر می گوید شورای امنیت سازمان ملل

سازمان ملل متحد 8 مارس

سازمان ملل متحد رئیس آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ ابراز نگرانی “سونامی نفرت و بیگانه ستیزی” به راه انداخته شده توسط COVID-19 همه گیر و به دادگاه تجدید نظر برای همه, تلاش برای پایان دادن به تبعیض در سطح جهان است.

یادآوری است که او راه اندازی کرده بود, سازمان ملل متحد, استراتژی و برنامه عمل در بیان نفرت در سال گذشته به منظور ارتقاء کلمه بدن را در برابر تلاش های این معضل اشاره به این حادثه تلخ گفت: در روز جمعه که به عنوان جهانی مبارزه همه گیر “ما یک وظیفه برای محافظت از مردم و پایان دادن به ننگ و جلوگیری از خشونت است. بیایید شکست نفرت گفتار و COVID-19 – با هم.” “COVID-19 مراقبت می کند که ما در آن زندگی می کنیم چیزی که ما باور داریم و یا در مورد هر گونه تمایز است. ما باید هر اونس همبستگی برای مقابله با آن را با هم. در عین حال همه گیر در ادامه به از بند باز کردن یک سونامی نفرت و بیگانه ستیزی قربانی و نابود” دبیر کل گفت: در جهانی خود تجدید نظر برای رسیدگی و مقابله با COVID-19-مربوط به سخنرانی نفرت.

سازمان ملل متحد رئیس تاسف است که به این بیماری همه گیر در سراسر جهان “ضد خارجی ملت رسید آنلاین و در خیابان. ضد سامی تئوری های توطئه را گسترش و COVID-19-مربوط به ضد اسلام حملات رخ داده است.

“مهاجران و پناهنده شده اند تخطئه به عنوان یک منبع ویروس—و پس از آن دسترسی به درمان های پزشکی” او گفت:.

او همچنین از سایتهای “خوار الگوهای رفتاری” است که پدید آمده اند نشان می دهد که افراد مسن تر, در میان آسیب پذیرترین نیز بیشتر مصرفی.

روزنامه نگاران, خبرچین, بهداشت حرفه ای کمک کارگران و مدافعان حقوق بشر هستند که هدفمند به سادگی برای انجام شغل خود را, او گفت:.

اشاره به این حادثه تلخ خواست که همه ملت باید در عمل در حال حاضر به “تقویت ایمنی از جوامع ما در برابر ویروس از نفرت” ساخت درخواست تجدید نظر خود را به صورت همه جانبه تلاش برای پایان دادن به تبعیض در سطح جهان است.

“من از رهبران سیاسی برای نشان دادن همبستگی خود را با تمام اعضای جوامع خود و ایجاد و تقویت انسجام اجتماعی” او گفت:.

سازمان ملل متحد رئیس به نام در موسسات آموزشی به تمرکز بر سواد دیجیتالی در زمانی که میلیاردها نفر جوان در حال حاضر – و زمانی که افراط گرایان به دنبال شکار اسیر و به طور بالقوه نومید مخاطبان و همچنین خواست رسانه ها به خصوص رسانه های اجتماعی شرکت ها را به انجام خیلی بیشتر به پرچم و در خط با قوانین بین المللی حقوق بشر حذف نژادپرستانه و زن ستیز و دیگر محتوای مضر.

جامعه مدنی هم باید تقویت و کمک رسانی به مردم آسیب پذیر و مذهبی بازیگران به عنوان مدل از احترام متقابل است.

“و من از همه جا برای ایستادن در برابر نفرت درمان هر یک از دیگر با عزت و از هر فرصت برای گسترش مهربانی” او گفت:.

COVID-19 در حال حاضر رسیده عملا در هر کشور بر روی این سیاره با سازمان جهانی بهداشت (WHO) گزارش بیش از 3.6 میلیون نفر و بیش از 251,000 کشته و پنج شنبه. PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ترجمه تخصصی مقاله

ایندکسر