تغییر در قوانین اجازه خواهد داشت در تمام مسابقات که با توجه به پایان برساند در پایان این سال و از آن خواهد شد تا به رقابت فردی برگزارکنندگان این که آیا برای پیاده سازی آن.

فیفا همچنین گفت که مسابقات در حال حاضر با استفاده از ویدئو پخش سیستم (VAR) خواهد بود به قطع استفاده از آن در راه اندازی مجدد.

فوتبال قانون-ساخت بدن IFAB توافق برای ایجاد تغییر به قوانین “بر اساس یک پیشنهاد دریافت شده از فیفا به دنبال محافظت از بازیکن رفاه”, این بیانیه اضافه شده است.

فیفا اضافه شده است که برای جلوگیری از اختلال در این بازی هر تیم می توانست خود را تعویض در حداکثر سه اسلات به علاوه حاصل کار دو تیم فاصله.

فوتبال شده است در یک وقفه از اواسط ماه مارس است اما بسیاری از لیگ و فدراسیون هنوز امیدوار به تکمیل این فصل است. برای انجام این کار آنها را مجبور به خودرا برای امتحان اماده وسایل را در یک دوره کوتاه تر از حد معمول پس از بازی دوباره شروع می شود.

“موقت اصلاح می آید را به زور با اثر فوری و ساخته شده است به عنوان مسابقات ممکن است در یک دوره فشرده در شرایط آب و هوایی متفاوت که هر دو می تواند اثرات بازیکن رفاه” فیفا گفت.

“به IFAB و فیفا را تعیین خواهد کرد و در مرحله بعد آیا این طور موقت اصلاح خواهد نیاز به توان بیشتر (به عنوان مثال برای رقابت با توجه به پایان خواهد رسید در سال 2021).”

فیفا نمی دهد جزئیات بیشتر در مورد تصمیم گیری در مورد استفاده از VAR.

ایتالیا داوران انجمن گفت: در ماه گذشته است که آن را نمایندگی بالقوه خطر سلامت به عنوان ویدئو دستیار مقامات اغلب کار از شرایط تنگ در وانت یا واحدهای قابل حمل که در آن اجتماعی فاصله غیر ممکن بود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de