Dipika chikhlia, ramanand sagar, ramayan, ramayan serial, ramayan sita actor, sarojini, sarojini film, sarojini naiduChikhlia پیدا کرده است و خودش را پشت در محل موردتوجه وتماشای عموم در حال حاضر که Ramanand ساغر را Ramayan از سال 1980 تا دوباره تبدیل به موفق.

Ramayan را “سیتا” تنظیم به بازی نقش پیشرو در ‘Sarojini Naidu’ biopic! بازیگر Dipika Chikhlia بهترین و شناخته شده برای تجسم خود را از الهه سیتا در Ramanand ساغر را Ramayan خواهد شد در حال حاضر بازی freedom fighter Sarojini Naidu. توسعه و آمد به نور در روز پنج شنبه زمانی که این بازیگر نوشته اولین نگاه, پوستر فیلم, است که با عنوان “Sarojini’. در پوستر Dipika دیده می شود به دنبال به دور از دوربین و به سمت با tricolour تشکیل پس زمینه و جمعیت عظیمی تشکیل پایگاه پوستر.

این پوستر نیز یک چند کلمه هندی است که تقریبا ترجمه برای “یک داستان ناگفته از قهرمان استقلال”. Dipika نیز دیده می شود پوشیدن, حداقل, آرایش در پوستر این فیلم خواهد بود که تولید شده توسط Kanu داداش پاتل. این فیلم که به کارگردانی Akash نایاک و Dhiraj Mishra, که همچنین نوشت: این فیلم همراه با Yashomati Devi.

اخبار مرتبط

Chikhlia پیدا کرده است و خودش را پشت در محل موردتوجه وتماشای عموم در حال حاضر که Ramanand ساغر را Ramayan از سال 1980 تا دوباره تبدیل به موفق در طول دوم آن جلسه در تلویزیون. نه فقط که با توجه به DD اخبار re-run از Ramayan تبدیل شده است که بیشترین بازدید را نشان می دهد تلویزیون در جهان با بینندگان از 7.7 کرور که در تاریخ 16 آوریل. نشان می دهد که تا به حال تنها 78 قسمت ساخته شد و پس از تحقیقات گسترده با اکثر آن که مشتق شده از حکیم Valmiki Ramayan و Tulsidas’ Ramcharitramanas.

صحبت به HT در مورد بازگشت او به بازیگری Dipika گفته بود که او می خواست به بازی نقش آشا دوی مادر سال 2012 در دهلی نو, تجاوز گروهی قربانی و گفت که این امر می تواند نقش مهمی به عنوان چنین نقش های خاص هستند. او می خواهم به انجام کاری بود که پس از مستند, او گفت:, و اضافه کرد که هنگامی که او رفته است او نمیخواهد بدن او از کار به تنها محدود به Ramayan اما داشتن خیلی بیشتر نشان می دهد. و گفت که او فیلم در کانادا و یا بنگالی شکسته اند پرونده او اظهار داشت که این مهم برای او به انجام نقش بیشتر در Hindi سینما جدا از Ramayan.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de