واشنگتن ممکن است 8

هندی-سناتور آمریکایی Manka Dhingra منصوب شده است یک عضو کمیته دو حزبی در واشنگتن سنا به آدرس دولت را در دراز مدت بهبود اقتصادی از COVID-19 بیماری همه گیر.

تشکیل هفت عضو دو حزبی کمیته ویژه اقتصادی اعلام شد رهبر اکثریت سنا اندی Billig روز چهارشنبه در یک بیانیه مطبوعاتی صادر شده توسط واشنگتن حزب دموکرات گفت.

“این کمیته دو حزبی را زمینه سازی و کمک به دولت ما در پرداختن به اثرات اقتصادی این ویروس از طریق موثر و نوآورانه راه حل برای این چالش بی سابقه,” Billig گفت.

این کمیته متشکل از چهار حزب دموکرات و سه سناتور جمهوریخواه. سناتور دموکرات شامل دیوید Frockt, Manka Desain, کریستین Rolfes و ربکا Saldana و خواهان شامل سناتور Randi بکر تیم شلدون در حالی که یک عضو است که هنوز به نام.

“مفتخر به انتخاب به خدمت در این کمیته ویژه در بهبود اقتصادی. این یک فرصت برای شنیدن از کارشناسان در سراسر کشور به ایجاد تغییرات پررنگ به منظور ایجاد فرصت برای موفقیت در تمام واشنگتن,” Manka Dhingra سناتور برای واشنگتن 45 قانونی منطقه است.

Desain, 47, یک هندی-آمریکایی وکیل و سیک انتخاب به هر دولت و قوه مقننه در ایالات متحده است.

این کمیته برگزار خواهد شد اولین جلسه خود در ماه ژوئن و وظیفه است با توصیه هایی در مورد COVID-19 بازیابی قانون برای سال آینده 2021 جلسه قانونی و یا قبل از آن اگر قانونگذاران به نام به جلسه این سال است.

“هدف از این کمیته انتخاب شده است به نگاه عمیق در راه است که در آن همه گیر است و از لحاظ ساختاری تغییر دولت ما و اقتصاد منطقه ای و توصیه هایی را در مورد چگونه ما می تواند قوی تر از طرف دیگر برای کارگران و کسب و کار است که آنها را استخدام” دیوید Frockt خواهد شد که رئیس این کمیته گفت.

“هدف این است که به این کمیته با هم کار کنند و بدون تعصب به منظور درایو نوآورانه به دنبال ایده های است که می تواند کمک به مردم در هر گوشه از این کشور بهبود می یابند و رستگار,” او گفت:.

آن را نگه دارید کار جلسات در ماه های آینده به شنیدن از کارشناسان در انواع زمینه ها, نگاهی به آنچه در کشورهای دیگر انجام می دهند برای بهبود یافتن از شیوع و شناسایی راه های ابتکاری برای دوباره جوان واشنگتن اقتصاد و جوامع در سراسر کشور انتشار گفت.

با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز اطلاعات ما این است که بدترین آسیب دیده کشور در جهان با بیش از 1.2 میلیون مورد تأیید و بیش از 75 ، 000 مرگ و میر.

دولت واشنگتن تا کنون گزارش شده بیش از 16000 COVID-19 مورد و بیش از 800 مرگ و میر. PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de