تشخیص کتی میلر است که در کاخ سفید برای مهاجرت مشاور استفان میلر نازل شد با مغلوب ساختن پیشی جستن در دیدار با قانونگذاران جمهوریخواه روز جمعه یک روز پس از خبری که مغلوب ساختن پیشی جستن نوکر شخصی تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس.

“کتی او آزمایش بسیار خوبی برای یک دوره طولانی از زمان و پس از آن همه ناگهان امروز او آزمایش مثبت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: با توجه به او خود را به حال شده است در تماس با او است که او تا به حال صرف زمان با معاون رئیس جمهور. “من درک می کنم مایک تست شده است…و او آزمایش منفی است.”

با وجود تهمت نظرات این دو مورد در جانشینی سریع افزایش ترس از سرایت به رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور که رهبری به ما پاسخ به همه گیر و که هر دو از سر قوی سفر و کسب و کار برنامه حتی به عنوان ما مرگ و میر از این ویروس به صدر 75,000.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany روز جمعه به دنبال دفاع از دولت در تلاش برای محافظت از مغلوب ساختن پیشی جستن و پنس با اشاره به اقدامات انجام شده از سوی کاخ سفید, از جمله تماس, ردیابی و قرار دادن در محل تمام دستورالعمل های توصیه شده برای کارگران ضروری.

“ما گرفته ام هر اقدام احتیاطی برای محافظت از رئیس جمهور” McEnany اصرار داشت به خبرنگاران در کاخ سفید, اخبار جلسه. او همچنین اشاره کرد به طور منظم شستشو و پایبندی به فاصله دستورالعمل شش پا بین افراد هستند که همیشه به دنبال در شلوغ کاخ سفید در حوادث.

“ما انجام داده ایم هر چیزی که دکتر (دبورا) Birx و دکتر (آنتونی) Fauci خواسته اند ما را به انجام,” او اضافه شده با اشاره به شدت مورد احترام پزشکان در کاخ سفید coronavirus نیروی کار.

روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته شد در یک فاکس نیوز مصاحبه که آیا کسانی که در خدمت او بود در حال حاضر پوشش چهره خود را. “آنها در حال حاضر آغاز شده گفت:” در شبکه “فاکس و دوستان” برنامه صبح.

کاخ سفید نیز برقرار روزانه به عنوان مخالف به هفته coronavirus آزمون از مغلوب ساختن پیشی جستن و پنس. هر دو آزمایش منفی برای این ویروس و احساس شد و پس از نوکر نظامی خدمات عضو که با این نسخهها کار به عنوان یک دستیار خانه – پایین آمد با این ویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفته فاکس نیوز او نشده است آزمایش آنتی بادی به coronavirus اما احتمالا خواهد بود به زودی. این تست می تواند تایید قبلی قرار گرفتن در معرض ویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن و پنس حفظ مشغول برنامه های عمومی. معاون رئیس جمهور که رهبری coronavirus وظیفه نیروی پرواز به آیووا در روز جمعه برای دیدار با رهبران مذهبی در مورد برگزاری “مسئول” تجمعات و به بحث عرضه مواد غذایی در میانه زنجیره ای مواد غذایی Hy-Vee, Inc مقر.

به گفته یک مقام ارشد دولت رسمی ذکر شده در رسانه ها, استخر, گزارش, اخبار, از تست مثبت برای پنس مشاور باعث کارکنان به deplane نیروی هوایی 2 در صبح روز جمعه و به طور خلاصه با تاخیر برخاست.

“از فراوانی احتیاط ما رفت و برگشت و نگاه به همه کسی تماس اخیرا” این مقام افزود که شش افرادی که ممکن است در تماس با آلوده دستیار برداشته شد از پرواز و بعد از آزمایش منفی است. دو نفر از اعضای پنس را دفتر مطبوعاتی با توجه به یک گزارش.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه با حضور در یک رویداد عمومی در جنگ جهانی دوم در یادبود با سالمندان و جانبازان که در آن نه تهمت, بانوی اول, Melania Trump, the جانبازان و نه مقامات نظامی دیده می شود در این مراسم عینک ماسک.

مغلوب ساختن پیشی جستن بعد از ملاقات چهره به چهره با اعضای جمهوری خواه کنگره در کاخ سفید که در آن هیچ ماسک صورت به نظر می رسد استفاده می شود.

دیکتاتورها پادشاهان و ملکه ها

محافظ صورت پوشش شده اند فروش سخت برای مغلوب ساختن پیشی جستن و پنس با وجود یک توصیه از مراکز کنترل بیماری است که مردم ماسک و یا جایگزین.

هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و پنس کشیده اند آتش برای پوشیدن ماسک با منتقدان استدلال آنها در حال تنظیم یک مثال بد برای آمریکایی ها.

مغلوب ساختن پیشی جستن خود گفت که او نمی خواهد به پوشیدن یک ماسک و عمومی فرسوده یکی برای هر یک از رویدادهای خود را در میان همه گیر اما به خبرنگاران گفت: این هفته او تلاش برخی در پشت صحنه در جریان بازدید از یک شرکت Honeywell ماسک صورت کارخانه در آریزونا.

این ویروس که برای اولین بار ظاهر در ووهان چین در اواخر سال گذشته آلوده بیش از یک میلیون آمریکایی و رانده میلیون ها نفر به بیکاری با توجه به مستند اقدامات برای جلوگیری از افزایش عفونت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de