پول بیشتر برای Mukesh Ambani تکیه Jio; در حال حاضر 11,000 تومان cr از ما شرکت پس از Facebook نقره دریاچه

RIL, Mukesh Ambani, Reliance Jio, facebook, Vista Equity Partnersسرمایه گذاری توسط ویستا سهام همکاران در تکیه Jio ارزش Jio سیستم عامل در ارزش حقوق صاحبان سهام از Rs 4.91 لاخ کرور و یک شرکت ارزش تومان 5.16 لاخ کرور

تکیه Jio روز جمعه گفت: این یکی دیگر از عمده سهام سرمایه گذاری Rs 11,367 کرور از ما مبتنی بر سهام خصوصی شرکت ویستا سهام شرکای روز پس از یک مگا فروش سهام معامله با Facebook و دیگر سهام فروش به Silver Lake Partners. سرمایه گذاری توسط ویستا سهام همکاران در تکیه Jio ارزش Jio سیستم عامل در ارزش حقوق صاحبان سهام از Rs 4.91 لاخ کرور و یک شرکت ارزش تومان 5.16 لاخ کرور درست مثل دریاچه نقره ای شریک معامله در اوایل این هفته. با توجه به معامله اعلام کرد در ماه گذشته مارک زوکربرگ را Facebook توافق برای خرید 9.99 درصد سهام در Mukesh Ambani تکیه Jio تومان 43,574 کرور. “مثل ما و دیگر همکاران ویستا سهام نیز با ما همان دیدگاه ادامه به رشد می کنند و تبدیل به هند دیجیتال اکوسیستم به نفع همه سرخپوستان. آنها بر این باورند در قدرت ایجاد تغییر و تحول فناوری به کلید و حتی آینده ای بهتر برای همه” RIL رئیس Mukesh Ambani در بیانیه ای گفت:.

اخبار مرتبط

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ترجمه تخصصی مقاله

ایندکسر