صاحبان انجمن های جدید بازار Chandni Chawk و Gausia در زمان تصمیم گیری در روز جمعه حتی پس از دولت اجازه داده این مراکز به بازگشایی در مه.

Chandrima بازار فوق العاده صاحبان فروشگاه را به یک تصمیم در شنبه, اما آنها به احتمال زیاد به دنبال کت و شلوار.

Aminul Islam شاهین رئیس جمهور جدید در بازار صاحبان فروشگاه ها در’ انجمن گفت: آنها تا به حال می خواستم به بازگشایی مغازه ها در مقیاس محدود است چرا که آنها نیاز به پول برای خانواده خود را.

“اما ما از دست داده ایم شجاعت به بازگشایی به عنوان تعدادی از عفونت در افزایش روزانه” او گفت:.

شاهین همچنین گفت که او می بیند هیچ شانسی برای بازگشایی مغازه ها با توجه به سلامت و ایمنی از مشتریان و فروشندگان و خطرات بزرگتر شیوع.

نظام الدين که سر از صاحبان فروشگاه ها در’ انجمن Chandni Chawk گفت: آنها می شده اند قادر به کمی جبران ضرر و زیان آنها از سر تجارت است.

“چرا مشتریان می آیند به مغازه ها در این وضعیت ؟ هیچ شانسی,” او گفت:.

وزیر اقتصاد تیپو منشی همچنین گفت: احتمال از مردم ازدحام مراکز برای عید خرید بعدی به هیچ چیز.

مراکز جدید در بازار منطقه جلب تعداد زیادی از مشتریان از بخش های مختلف سرمایه و فراتر از آن قبل از عید.

اما در روز پنج شنبه داکا پلیس متروپولیتن گفت: هیچ کس اجازه خواهد داشت به فروشگاه در مراکز است که بیش از دو کیلومتر دور از خانه های خود.

Manjur احمد Manju رئیس جمهور Chandrima فوق العاده گران بازار’ Association گفت: آنها تا به حال می خواستم به اجازه می دهد مغازه ها به بازگشایی اگر آنها می خواستند.

“اما دیگر مراکز تصمیم گرفته اند برای حفظ مغازه ها بسته شد و از ما خواست به انجام همان. ما را به یک تماس و فردا [روز شنبه],” او گفت:.

بنگلادش فروشگاه انجمن صاحبان رئیس هلال الدين گفت: “نه هر کس می تواند راه اندازی مجدد کسب و کار در حال حاضر. اما حداقل برخی از مغازه ها در مناطق مسکونی و دوباره باز خواهد شد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de