oneplus zOnePlus گلوله های بی سیم Z قیمت در هند Rs 1,999.

OnePlus گلوله های بی سیم Z در دسترس خواهد بود برای خرید در هند از آوریل 10. این خواهد بود که بخشی از early access برای خریداران بالقوه به دنبال خرید OnePlus گلوله های بی سیم Z از آمازون هند و وان پلاس’ وب سایت تجارت الکترونیک خود. برای همه چیز وان پلاس گلوله های بی سیم Z را در فروش از آوریل 11. این شامل خرید و فروش از طریق آفلاین و برای اولین بار در وان پلاس نیز از Flipkart. این باعث می شود وان پلاس گلوله های بی سیم Z تنها OnePlus محصول در تاریخ به “رسما” در دسترس از آمازون هند و Flipkart به علاوه در سراسر فروشگاه نیست.

OnePlus گلوله های بی سیم Z را در فروش برای اولین بار در هند شروع 12AM در مارس 10 تحت وان پلاس’ دسترسی سریع در آمازون است.در و وان پلاس.در. شروع مارس 11, OnePlus گلوله های بی سیم Z در دسترس خواهد بود به طور گسترده برای تمام خریداران بالقوه از طریق آنلاین و آفلاین کانال های فروش. OnePlus گلوله های بی سیم Z قیمت در هند Rs 1,999 و محصول در دسترس خواهد بود در سه گزینه سیاه و سفید و آبی و جو.

اخبار مرتبط

OnePlus گلوله های بی سیم Z آغاز شد و در مارس کنار وان پلاس 8 Pro و وان پلاس 8 تلفن. OnePlus سیاهی خود را “سریع” 10 دقیقه شارژ قابلیت سبک و طراحی جمع و جور و تا 10 ساعت پخش موسیقی در تک شارژ به عنوان اصلی برجسته.

وان پلاس نیز شروع به پذیرش سفارشات برای وان پلاس 8 Pro و وان پلاس 8 در هند. وان پلاس 8 Pro و وان پلاس 8 در حال حاضر در دسترس برای قبل از رزرو از آمازون هند وب سایت.

آمازون هند اشاره می کند که خریداران بالقوه می تواند “خرید” یک وان پلاس 8 Pro یا وان پلاس 8 شروع از آوریل 11, هر چند مشخص نیست اگر این معتبر خواهد بود برای همه یا فقط برای کسانی که شرکت در وان پلاس’ قبل از رزرو طرح تبلیغاتی. کسانی که به دنبال شرکت می توانید با خرید یک وان پلاس کارت هدیه به ارزش تومان 1000 یا بیشتر از وب سایت تجارت الکترونیکی بین آوریل 29 آوریل 10 و سپس encashing آن را به خرید یک وان پلاس 8 Pro یا وان پلاس 8 ممکن است بین 11 تا 30 ژوئن با پرداخت مبلغ کامل. آنها را واجد شرایط برای یک 1,000 تومان پول نقد خواهد شد که اعتبار در آمازون خود را پرداخت حساب ظرف مدت 30 روز.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de