مقامات گزارش 1,764 جدید COVID-19 نفر طی 24 ساعت روز جمعه در نظر گرفتن مجموع به 25,837. مرگ و میر افزایش 30 به 594.

نخست وزیر عمران خان اعلام کرده است قصد دارد برای شروع به بلند کردن اجسام پاکستان ضعیف اجرا مستند از شنبه میان ترس برای اقتصاد کشور به عنوان آن غرق به رکود است.

خان گفت: کاهش محدودیت های اعمال شده با هدف کمک به فقیر ترین کشور شهروندان خواهد بود برداشته در مراحل و مردم هشدار داد که این بیماری همه گیر می تواند از کنترل خارج شود اگر آنها به اقدامات احتیاطی. او افزود که محدودیت می تواند ترمیم شود اگر شیوع بدتر.

دولت دست زدن به این ویروس شده است به شدت مورد انتقاد توسط دانشمندان و پزشکان که از ترس وقوع خواهد شد جمع آوری سرعت در میان جمعیت حدود 210 میلیون و پایمال کردن این کشور تلاش نظام سلامت است.

پس از گزارش فقط تعداد انگشت شماری از COVID-19 مورد در اواخر ماه فوریه در پاکستان اعداد شروع به افزایش از اواسط ماه مارس. این گزارش به طور متوسط بیش از 1000 موارد و حدود 27 مرگ و میر در هر روز برای هفته گذشته با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن بر اساس داده های رسمی.

در منطقه خاورمیانه و مناطق تنها هند, عربستان سعودی, ایران و ترکیه, گزارش, روزانه, را افزایش می دهد در نرخ مشابه.

پاکستان گفته اند بازار های کوچک و مغازه ها خواهد بود که برای اولین بار به باز کردن با محدود ساعت در حالی که بزرگ مراکز و فضاهای دیگر که جذب جمعیت زیادی بسته باقی خواهد ماند در حال حاضر. مدارس بسته خواهد ماند تا اواسط ماه جولای و تصمیم گیری در بازگشایی بین شهری حمل و نقل خواهد بود ساخته شده در یک بعد, مشخص, تاریخ.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ترجمه تخصصی مقاله